TworzymyGłos Regionu

Wojewódzkie sukcesy uczestników WTZ

Czwartek, 08 listopada 2018 o 09:42, aktualizacja Piątek, 09 listopada 2018 o 16:01, autor: 1 636
Wojewódzkie sukcesy uczestników WTZ

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” we Wschowie wziął udział w uroczystej Gali wręczenia nagród dla laureatów i uczestników XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” w województwie lubuskim.

 Gala odbyła się w auli Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim i wzięli w niej udział wszyscy laureaci, autorzy prac wyróżnionych, uczestnicy Konkursu, a także przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy i Domów Pomocy Społecznej.

Na uroczystości obecni byli także Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim Grażyna Jelska, Zastępca Dyrektora Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie Beata Szenwald, Radna Sejmiku Województwa Lubuskiego Barbara Kucharska, Dyrektor Lubuskiego Oddziału PFRON Andrzeja Gonia.

Tematem tegorocznej edycji Konkursu była „Niepodległa bez barier – od morza do Tatr”. Do lubuskiego oddziału PFRON nadesłano 101 prac z 44 placówek.

Podczas Gali wręczono dyplomy dla laureatów i autorów prac wyróżnionych. Ponadto wszyscy laureaci otrzymali z rąk Dyrektora Oddziału Andrzeja Gonia nagrody w postaci kart podarunkowych w wysokości 300,00 zł. WTZ we Wschowie zdobyło dwa zaszczytne miejsca.

Nasi Laureaci:

Janusz Ordon – praca „Rozkwitłaś Ojczyzno” – kategoria malarstwo i witraż

Małgorzata Piasecka – praca „Powiew wolności” – kategoria rysunek i grafika

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczestników, którzy z ogromnym zaangażowaniem podeszli do wykonania swoich prac. Życzymy, aby wyróżnione prace zostały także nagrodzone przez Centralną Komisję Konkursową w Warszawie.

WTZ

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Iwona
08.11.2018 13:35

Gratulacje Małgosiu, gratulacje Janusz - gratulacje także dla instruktorek

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaSiedlnicaMuzyczne popołudnie w Siedlnicy
22.05.20190 153
Sołtys wsi Siedlnica wraz z radą sołecką zapraszają na muzyczne popołudnie z okazji Dnia Matki
nazwa
Dzień Dziecka z OSP
21.05.20190 212

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl