TworzymyGłos Regionu

Mikołajkowy bieg w szczytnym celu

Wtorek, 06 listopada 2018 o 11:12, aktualizacja Piątek, 09 listopada 2018 o 16:02, autor: 1 843
Mikołajkowy bieg w szczytnym celu

Trwają przygotowania do V Mikołajkowego Biegu, który od trzech lat wspiera akcje charytatywne organizowane przez Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu”. W tym roku bohaterami akcji są Łukasz Zięcina ze Wschowy i Adam Łuczak z gminy Sława.

Co jest przepisem na udaną imprezę? Po pierwsze pasja i pozytywna energia organizatorów. I chociaż trudno uwierzyć, że w czasie mrozu, w błocie czy przy padającym deszczu lub śniegu uda się kogoś namówić na wyjście z domu i bieganie, to jednak takie rzeczy się dzieją. Udowadniają to organizatorzy Mikołajkowego Biegu, w którym w ubiegłym roku wystartowało ponad 200 uczestników. Wystartowało i pomogło, bo bieg organizowany jest nie tylko z pasji do sportu, ale także z chęci pomocy, a od trzech lat uczestnicy wspierają akcje charytatywne organizowane przez Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu”. W tym roku bieg w mikołajkowych czapkach i strojach zaplanowano na drugiego grudnia, ale już można się zapisać. Wystarczy uzupełnić formularz na stronie biegu, oraz uiścić opłatę w wysokości 10 zł. Cały dochód przekazany zostanie na cele akcji charytatywnej. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na starcie.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Andrzej Szczęsny - organizator
06.11.2018 19:56

Z miłą chęcią przyjmiemy też pomoc od potencjalnych sponsorów. W postaci fantów na loterię lub wpłat na cele organizacyjne.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaSiedlnicaMuzyczne popołudnie w Siedlnicy
22.05.20190 155
Sołtys wsi Siedlnica wraz z radą sołecką zapraszają na muzyczne popołudnie z okazji Dnia Matki
nazwa
Dzień Dziecka z OSP
21.05.20190 212

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl