TworzymyGłos Regionu

Narkotyki ukrył w bieliźnie

Czwartek, 17 marca 2022 o 12:32, autor: 0 1716
Narkotyki ukrył w bieliźnie

Dwóch mieszkańców gminy Wschowa wczorajszego popołudnia (16 marca) trafiło do policyjnego aresztu. Zachowanie stojących na poboczu mężczyzn wzbudziło podejrzenia dzielnicowego. Jeden z nich na widok policyjnego radiowozu wyrzucił za siebie srebrne zawiniątko. Jak się okazało z marihuaną. Drugi z nich w bieliźnie schowane miał osiem woreczków z poporcjowaną amfetaminą. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczorajszego popołudnia (16 marca) patrol Policji przemieszczając się radiowozem oznakowanym na terenie pobliskiej miejscowości w gminie Wschowa zauważył dwóch mężczyzn stojących w okolicach sali wiejskiej. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli nerwowo zachowywać się. Jeden z nich wyrzucił mały srebrny przedmiot za siebie. Obaj mężczyźni wykonywali nerwowe gest łapiąc się za kieszenie co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jak się okazało 34-latek odrzucił za siebie srebrne zawiniątko, w którym była marihuana.

W wyniku policyjnych sprawdzeń okazało się, że jego 46-letni kompan w bieliźnie schowane miał osiem woreczków z białą substancją. Tester narkotykowy wykazał amfetaminę.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Od początku roku wschowscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 700 gramów narkotyków.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl