TworzymyGłos Regionu

Na oczach kamer pobił i zabrał piłę spalinową

- trafił do aresztu

Czwartek, 14 kwietnia 2022 o 15:37, autor: 2 1092
Na oczach kamer pobił i zabrał piłę spalinową

Do aresztu trafił 37 - letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego, który został zatrzymany przez wschowskich policjantów (12 kwietnia) zaraz po dokonaniu w centrum Sławy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna pobił 59 – letniego mieszkańca Sławy na oczach przechodniów i pod okiem kamer monitoringu zabierając mu kosę spalinową. Biorąc pod uwagę chuligański charakter działania 37 - letniego mężczyzny Sąd Rejonowy we Wschowie przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował środek izolacyjny w postaci trzy miesięcznego aresztu.

Do zdarzenia doszło w samo południe (12 kwietnia) w centrum Sławy. Kamery monitoringu miejskiego uwieczniły chuligańskie zachowanie 37- letniego mieszkańca powiatu nowosolskiego, który postanowił wejść siłą w posiadanie piły spalinowej 59 - letniego mieszkańca Sławy. 37- latek poturbował pokrzywdzonego zadając mu kilka ciosów, po czym wsiadł do swojego auta i odjechał.

Zaangażowani w sprawę wschowscy policjanci szybko ustalili dane personalne 37 - latka i w niespełna godzinę zatrzymali go na terenie jednej z nowosolskich miejscowości. Policjanci odzyskali kosę spalinową wartości 1200 złotych oraz zabezpieczyli w miejscu zamieszkania narkotyki.

Dzisiaj (14 kwietnia) Sąd Rejonowy we Wschowie przychylił się do wniosku wschowskiej prokuratury i zadecydował o tym, że najbliższe trzy miesiące spędzi 37 - latek w areszcie.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Zen
14.04.2022 23:52

A niektórzy mówią, że narkotyki nie są tak groźne jak alkohol...

avatar
~Adaś
15.04.2022 13:46

Ad. "Zen" - forumowiczu...., nie wiem jaką medycynę "czytasz" ale stwierdzam, że bardzo sobie szkodzisz będąc w tym przekonaniu ? Nie patrz na innych, zrób sobie "próbę" sam na sobie, już dzisiaj, a następne twierdzenie opatrzysz "pewnikiem". Ja nie doświadczam, mam ugruntowaną markę i ilość na wieczór tak aby poduszkę mile przytulić a rano "kranu" nie urwać i jest, ok. (ha....ha....) Z Świątecznym pozdrowieniem. Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl