TworzymyGłos Regionu

Miejska Wigilia we Wschowie 2021 (RELACJA)

Sobota, 18 grudnia 2021 o 18:21, aktualizacja Sobota, 18 grudnia 2021 o 19:09, autor: 1 2457
Miejska Wigilia we Wschowie 2021 (RELACJA)

Wspólne kolędowanie z Chórem Lutnia, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej i występ Hani Kuzimowicz - tak wyglądało dzisiejsze (18 grudnia) Spotkanie Wigilijne we Wschowie. Mieszkańcy zgromadzeni na rynku mogli skosztować darmowego barszczu z uszkami i pojeździć na łyżwach. Na wschowskim Rynku czuć było świąteczny klimat!

Wydarzenie było również okazją do złożenia Betlejemskiego Światełka Pokoju na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Konrada Antkowiaka i Przewodniczącej Rady Miejskiej we Wschowie Hanny Knaflewskiej-Walkowiak. W imieniu harcerzy wręczyła je komendantka hm. Michalina Kuciewicz.

Życzenia mieszkańcom złożył burmistrz Konrad Antkowiak - życzę zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w nowym roku - mówił.

- Spokojnych, wesołych świąt z uśmiechem na twarzy, bez choroby. W zdrowiu, bo ono jest najcenniejsze i wzajemnej tolerancji, abyśmy razem spotkali się w następne święta - życzyła Hanna Knaflewska-Walkowiak w imieniu radnych Rady Miejskiej we Wschowie.

Zgromadzonych na Rynku mieszkańców pobłogosławił ks. dziekan Dariusz Ludwikowski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~11
19.12.2021 10:31

Wigilię spędzam w gronie rodzinnym a życzenia składam i przyjmuję od osób życzliwych.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl