TworzymyGłos Regionu

Kwestowali na rzecz Marysi z Brenna [ZDJĘCIA]

Piątek, 21 maja 2021 o 17:27, aktualizacja Piątek, 21 maja 2021 o 17:35, autor: 4 1435
Kwestowali na rzecz Marysi z Brenna [ZDJĘCIA]

Walka o zdrowie Marysi Drożdżyńskiej chorej z Brenna nadal trwa! Dziś na ulicach Wschowy kwestował Burmistrz Konrad Antkowiak i Pani Jolanta Awsiukiewicz ze Stowarzyszenia "Bliżej Autyzmu". Akcja nadal trwa, wolontariusze pojawią się na uliach w godz. 10:00-16:00. Wpłacać można również na stronie siepomaga.pl

Burmistrz Konrad Antkowiak:

Dzisiaj wspólnie z Jolanta Awsiukiewicz miałem przyjemność kwestować na rzecz małej Marysi Drożdżyńskiej. Walka wszystkich dobrych osób o środki na jej leczenie jest niesamowita, tym chętniej włączyłem się w tę inicjatywę. Dziękuję za każdy wrzucony grosz i każde dobre słowo, odbierając tak dobrą energię rośnie nadzieja na zrealizowanie celu i uzbieraniu tak astronomicznej kwoty. Na koniec przekazałem pieniądze jakie zebraliśmy wśród pracowników Urzędu Miasta i Gminy Wschowa.
 
Przypominam, że jutro na ulicach Wschowy pojawią się wolontariusze w ramach akcji Leszczyńskiego Banku Żywności „Cała Polska dla Marysi”. Pamiętajmy o tym i wyruszając na zakupy w godzinach między 10.00 a 16.00 miejmy w kieszeni jakieś drobne, które trafią do puszek i na konto Marysi.

POMÓZ MARYSI - LINK DO ZBIÓRKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~13
21.05.2021 18:58

Brawo panie burmistrzu, chyba jako pierwszy włodarz z okolicy poszedł Pan po prostu z puszką na ulice miasta. Wójtowie/burmistrzowie w ramach "dobrych praktyk" warto naśladować!

avatar
~Widz
21.05.2021 21:51

Był problem kto to poprowadzi we Wschowie z tego co wiem gmina się długo zastaniawia i teraz widzimy kto miał problem a teraz na foto pierwszy żałosne.

avatar
~Mieszkaniec
22.05.2021 21:38

Panie Z.....dlaczego dzisiaj zbierali harcerze dla Marysi i niema żadnego zdjęcia bo co nie było pana Burmistrza jesteś pan żałosny i fałszywy . pozdrawiam pana Wojtka Kuryło piękna sprawa to jest gość .

avatar
~?
22.05.2021 23:41

Ciekawe jak długo burmistrz chodził z tą puszką czy było tylko do zdjęcia?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl