TworzymyGłos Regionu

KPP Wschowa: Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (ZDJĘCIA)

Czwartek, 22 września 2022 o 18:37, autor: 2 669
KPP Wschowa: Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (ZDJĘCIA)

W dniach 16-22 września 2022 r., w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności, prowadzona była akcja pod nazwą ROADPOL Safety Days (Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego). Działania te koordynowane były przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL przy wsparciu między innymi Komisji Europejskiej i Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (ETSC). Wschowscy policjanci aktywnie włączyli się do tych działań.

W tym roku akcja pod nazwą ROADPOL Safety Days (Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego) prowadzona była w dniach od 16 do 22 września. Wschowscy policjanci aktywnie włączyli się do tych działań. Punkt prewencyjno – kontrolny stanął przed siedzibą wschowskiej Policji. Policyjni ratownicy medyczni zapraszali nie tylko grupy szkolne, ale przede wszystkim kierowców do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu pomocy osobom poszkodowanym w przypadku różnych zdarzeń drogowych.

Jak co roku kampania przewiduje działania w całej Europie promujące bezpieczne zachowania oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, jak również podnoszące świadomość zagrożeń, jakie mogą napotkać użytkownicy dróg.

nadkom. Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Kp
23.09.2022 12:01

Zapraszamy na kontrolę do Tylewic...

avatar
~MOWA TRAWA
23.09.2022 14:56

*** Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego*** 0 - czyli pozostałe dni ponad 364 to już NIE SĄ dla ruchu drogowego bezpiecznymi ???-!. Podobnie jak padło hasło ; *** palta czym chceta tylko nie oponami ***, a opony mamy i letnie i zimowe i uniwersalne - to znaczy jakimi NIE ?????. Pytanie : kto im wymyśla te wszystkie hasła ?.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl