TworzymyGłos Regionu

Konkurs fotograficzny.

Powiat Wschowski - Piękny Dwudziestoletni w obiektywie.

Środa, 17 sierpnia 2022 o 16:46, autor: 0 532
Konkurs fotograficzny.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wschowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Powiat Wschowski - Piękny Dwudziestoletni w obiektywie" pod patronatem Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego. Terminy nadsyłania zdjęć do 16 września 2022 r.

Celem konkursu jest kreatywne i interesujące przedstawienie lokalnych inicjatyw, atrakcji, wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, a także wykonanych inwestycji oraz powstałych, zmodernizowanych i odrestaurowanych obiektów, wykonane inwestycje publiczne i prywatne mające wpływ na rozwój powiatu, które wpłynęły na rozwój powiatu wschowskiego w latach 2002-2022, tym samym polepszyły jakość życia mieszkańców, przyczyniły się do poprawy stanu środowiska naturalnego, służyły promocji powiatu w kraju i za granicą.

Tematem konkursu są przemiany dziedzictwa materialnego, kulturowego i przyrodniczego Powiatu Wschowskiego.

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie, studenci, mieszkańcy Powiatu zainteresowani fotografią.

Organizator konkursu przewiduje trzy nagrody rzeczowe dla autorów najlepszych zdjęć w poszczególnych kategoriach.

Dokumenty do pobrania:

  1. Regulamin konkursu
  2. Formularz zgłoszeniowy

(PPP we Wschowie)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl