TworzymyGłos Regionu

Koncert z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego we Wschowie (FOTO)

Środa, 31 maja 2023 o 00:54, aktualizacja Środa, 31 maja 2023 o 10:36, autor: 2
Koncert z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego we Wschowie (FOTO)

30 maja 2023 roku odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego we Wschowie, zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie oraz Powiat Wschowski. Wydarzenie odbyło się o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji. Koncert był nie tylko okazją do zaprezentowania lokalnych talentów muzycznych, ale również miał na celu wsparcie kampanii pod nazwą „Rodzina zastępcza - bezpieczny przystanek".

Promowanie rodzicielstwa zastępczego

Celem koncertu było promowanie rodzicielstwa zastępczego oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat tej ważnej i potrzebnej formy wsparcia dzieci i młodzieży, które nie mogą być wychowywane przez swoje biologiczne rodziny. 

Zanim na scenę wyszły gwiazdy wieczoru, publiczność obejrzała spot promujący rodzielstwo zastępcę, który przygotował pan Tomasz Wojnarowski (ForestFilms).

Na scenie wystąpiły lokalne talenty

Na scenie CKiR pojawili się utalentowani artyści, którzy zachwycili publiczność swoimi występami. Wyjątkowe koncerty dały uczennice szkoły muzycznej im. K. Kurpińskiego we Wschowie - Zuzanna Jakubowska i Laura Chmura. Po nich mikrofon przejęli Kacper Kozyra i Grzegorz Kaliciński. Na koniec na scenie wyszli muzycy z zespołu I-REY.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Rodzic Zastępczy
31.05.2023 06:45

Pięknie zorganizowany Dzień Opieki Zastępczej. Wykonawcy cudowni. Wiele wzruszających momentów.... Dziękujemy ???

avatar
~Piter
31.05.2023 08:30

Byłem tam, super koncert, dobra organizacja, oby więcej takich wspaniałych rzeczy w naszej lokalnej społeczności. Gratulacje dla wszystkich wykonawców, organizatorów, koncert I-REY z dzieciakami na końcu bomba!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl