TworzymyGłos Regionu

reklama

10 pytań do Donalda Tuska - konferencja PiS we Wschowie (VIDEO)
obrazek

Dziesięć pytań do Donalda Tuska, związanych m.in. z polityką rządu PO-PSL w sprawie bezpieczeństwa militarnego i energetycznego, zadali dziś (24 stycznia) lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~belfer
25.01.2023 09:03

Żenada :-))

avatar
~anonim
25.01.2023 10:44

Kilka pytań do Morawieckiego: - ile wydrukował pieniędzy? - jak bardzo nas zadłużył tymi wszystkimi pozabudżetowymi funduszami? - kiedy będzie milion samochodów elektrycznych ? - kiedy będą tanie mieszkania? - kiedy orlen przestanie zawyżać ceny paliw? - kiedy państwowe spółki gazowe przestaną zawyżać ceny gazu? Pewnie mogłabym tak bez końca...

avatar
~C.d-anonimu:
25.01.2023 19:52

Co z fotowoltaiką członkowie z pisu?, - co z cenami na paliwo ?, - co z cenami na bilety PKP?, - co z cenami na Chleb, masło, mleko,,,,, itd,?, - co z cenami na wejście do WC ?, - co z darmowymi lekami dla seniorów?, - co z kolejkami w Szpitalach i do lekarzy ?, - co z Polskim węglem za 650 złotych?, - co z wiatrakami i ekologiczną energią ?, - co z Totalnym nepotyzmem i kolesiostwem i Tłustymi Kotami wśród waszych członków partii?, - co z Totalnym Uwłaszczeniem się waszych członków na Kasie Suwerena i tymi waszymi milionerami szybkiej ścieżki ?, - CO Z KOLEJKAMI w Sądach i bezkarnością waszych urzędników za waszych rządów ??????. Prosimy o odpowiedź medialna na tej waszej konferencji !!!!. Czy człowiek waszego pokroju wie co to jest posiadanie osobistego poczucia wstydu i braku honoru ???? .

avatar
~Polska +
26.01.2023 10:14

Prezesie ; - melduję, że zadanie na terenie Wschowy wykonane nie ważne jego jakość przekazu i odbioru - walczyliśmy o te 10 punktów jak lwy!. Panie prezesie ; - nie rozumie tych ludzi powiadają, że ma się tylko jedną twarz , o co im chodzi z ta twarzą ?. Powiadają coś o żenadzie? - co to jest ?. Uwaga; - spostrzegam, że nas tu starssznie nie lubią, co to ma być ?.

avatar
~kocham Donalda
25.01.2023 20:50

A moze tak;10 PYTAŃ DO PANA ASTA ODNOŚNIE SĄDOWNICTWA ?

avatar
~DO Pana (-kocham Donalda)!
26.01.2023 12:25

Hi,hahaha.....! to by się trzeba znać na prawie /////?.@.pl, Czy swidział Pan tego posła przed TK..... S Z O K !/. ?

avatar
~DO Pana (-kocham Donalda)!
26.01.2023 12:25

Hi,hahaha.....! to by się trzeba znać na prawie /////?.@.pl, Czy swidział Pan tego posła przed TK..... S Z O K !/. ?

avatar
~JamJestOn
25.01.2023 22:07

dlaczego jeszcze po 8 latach nie odzyskaliście wraku samolotu ? kiedy zaczniecie rozdawać kasę odzyskaną z reparacji wojennych od Niemiec ? komu sprzedaliście teraz orlen/lotos ? ile kasy wyciągnęła komisja smoleńska bez żadnych rezultatów ? ile kasy wydano na megalotnisko i ile limuzyn kupiono dla jego spółki ? kiedy szydło (z małej litery) przyzna się do spowodowania wypadku z tico ? kiedy skończycie robić z policji idiotów ? kiedy zamiast wydawać 2 % pkb na armię skończycie kupować mobilne ołtarze i kiedy uszczelnicie różaniec na granicach żeby zapobiec wojnie i ograniczyć napływ Waszych kolegów z rosji ? dlaczego jeszcze nie postawiliście nikogo z PO przed sądem , czyżby prokurator "zero" nie mógł nic więcej niż gnębić lekarzy od tatusia, czy może nie macie podstaw (komendancie po rolniczej szkole może sam coś udowodnisz ?) ?

avatar
~BRAWO - panie "JamJestOn" !!!
26.01.2023 12:22

Zwracam tylko uwagę, że ta grupa lokalnego pisu nie ma takich kompetencji, bowiem jak widzimy oni tylko są wiernymi "żołnierzam Dziennych Przekazów " z Nowogrodzkiej - wszystko mają na piśmie i tylko nauczyli śię czyatć . Jakie wykształcenie taki ich przekaz !. Strzał w DYCHĘ z Pana pytaniami, podobnie jak wcześniejszymi tego typu!!!^^^^ !. Czy Pan - Państwo zwróciuliście uwagę, że ten "Dzienny Przkaz" z Nowogrodzkiej czyni to ich 3 - 4 marynarka likalneego pisu >? - brak Jana P., brak posłów pisu !!!!.

avatar
~lobo
26.01.2023 15:42

a ja mam 20 pytań do pisiorków, tylko nie wiem czy opublikujecie?

avatar
~Do>lobo !.
27.01.2023 14:21

Śmiało do przodu!!! - bierz przykład z KAKO przy ministerstwie sprawiedliwości i pana emeryta / ów łacznie z panem janem P. !. Przypominam Ci, że od czasu jak pan poseł i posłanka pisu pokazywali sie na imprezach loaklnych i ci panowie co to walczą o miejsce( tzw. Jedynki pis+ ) na liście lokalnego pisu przy nadchodzących wyborach, TO nikt z nas nie uzyskał od nich żadnej odpowiedzi na pytania postawione do nich na zw.pl, a dotyczące Totalej Inflacj, Totalnych Podwyżek, Braku i drożyzny węgla i energii na rynku Polskim, braku paliwa za 5 złotych , nepotyzmu i kolesiostwa w Polskich Spółach Skarbu przelewania w tym czasie milinów naszego szmalu na konta wyborcze swych kolesi, milionów z kont ministrialnych na fundacje swoich członków i oj. Rydzyka, to że powołane przez nich Komisje i Podkomisje w Polskim Sejmie zbieraja sie raz w roku i obraduja za nasze pieniądze bez obradowania ,,, itd. itd.... CZY słyszałeś od nich Odpowiedź ?. Nie oni po 8 latach swych rządów mają tylko 10 pytań do pana Tuska jakoby to On Był ich Premierem !!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl