TworzymyGłos Regionu

Kiermasz słodkości, licytacje, koncert, wycieczki klasykami, off-road

- dołącz do sztabu dla Tivisa!

Czwartek, 16 marca 2023 o 13:14, aktualizacja Czwartek, 16 marca 2023 o 15:00, autor: 0 1037

W piątek (17 marca) w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie (ul. Niepodległości 1) utworzony zostanie sztab dla Tivisa, w którym odbędzie się kiermasz słodkości i licytacje. Tego dnia będzie także okazja do wycieczki kultowym "dużym fiatem" po Wschowie, a także przejażdżki autem z Otwartą Grupą OFF-ROAD. Akcja zostanie zwieńczona koncertem grupy Lord Bishop Rocks, który rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Paweł Tivis Siekaniec, mieszkaniec gminy Wschowa, walczy z rakiem od 16 lat. Jego historia pełna jest wyzwań i przeszkód, ale mimo to, nie traci nadziei. Obecnie po raz ósmy stawia czoła chorobie, która pojawiła się po raz pierwszy w 2006 roku. Teraz przebywa na oddziale Kliniki Nowotworów Tkanki Miękkiej, Kości i Czerniaków w warszawskim Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, gdzie rozpoczął pierwszy kurs chemioterapii po ósmym wznowieniu choroby.

LINK DO ZRZUTKI

Lekarze mają do czynienia z dwoma guzami o rozmiarze 5 cm i dwoma skupiskami małych guzków. W sumie Paweł przeszedł już ponad 110 kursów chemioterapii, około 15 kursów radioterapii oraz liczne operacje na nodze, kikut i płuca. Mimo tylu trudności, Paweł wciąż pozytywnie patrzy na życie i nie przestaje pomagać innym w trudnych sytuacjach. Organizuje RETRO RYNEK - Zlot pojazdów klasycznych we Wschowie, gdzie oprócz dobrej zabawy przeprowadzane są akcje charytatywne.

Teraz jednak to on potrzebuje pomocy, ponieważ koszty są ogromne, a lekarze nie wiedzą, jak długo potrwa proces leczenia. Zebrane fundusze pozwolą na pokrycie kosztów wyjazdów, noclegów, podstawowych leków i rehabilitacji. Bliscy Pawła zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy mogą i chcą pomóc - każda złotówka będzie nieocenionym wsparciem w walce z chorobą.

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl