TworzymyGłos Regionu

Ferie z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną we Wschowie

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 o 10:14, autor: 0 692
Ferie z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną we Wschowie

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna we Wschowie zaprasza na zajęcia feryjne, które realizowane będą od 24.01.2022 r. do 28.01.2022 r. w godz. 9.00-12.00. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej.

Główne cele programu: nawiązanie relacji interpersonalnych w grupie, doskonalenie komunikacji, kształcenie umiejętności pracy w grupie, trenowanie umiejętności zawierania kompromisu, tolerancji i wzajemnego zrozumienia, podejmowanie prób radzenia sobie w sytuacjach trudnych, kształtowanie poczucia własnej wartości u dzieci. Założeniem programu jest również wdrażanie dzieci do samodzielnej pracy, motywowanie do podejmowania zadań o różnym stopniu trudności, usprawnianie funkcji percepcyjno-motorycznych, podnoszenie samooceny.

Zajęcia z elementami socjoterapii, prowadzone będą w formie gier i zabaw. W trakcie zajęć rozwijać będziemy m.in. zdolności społeczne dzieci, jak również wspierać ich kreatywność.

Zapraszamy do zapisów w sekretariacie Poradni – liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Starostwo Powiatowe we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl