Dąb przegrywa z Pogonią Świebodzin.

Wielka remontada gospodarzy [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 14 czerwca 2021 o 10:40, autor: 0

Za nami szalony mecz Dębu Sława Przybyszów i Pogoni Świebodzin w ramach 23 kolejki IV ligi lubuskiej. Po obiecującej pierwszej połowie zakończonej wynikiem 2:1 dla naszych, spotkanie zakonczyło się wynikiem 5:2 dla drużyny ze Świebodzina.

Już w 4 minucie piłkarze Dębu uniknęli stracenia gola. Po strzale z rzutu karnego piłka trafiła w słupek. Trzy minuty później sędzia przyznał jedenastkę drużynie ze Sławy. Bramkarza Pogoni Świebodzin pokonał Damian Koppenhagen, który pół godziny później znów podwyższył wynik spotkania. Gospodarze ze Świebodzina zdołali strzelić bramkę kontaktową w 41 minucie.

Po przerwie zawodnicy Pogoni Świebodzin dokonali, wydawać by się mogło, niemożliwego. W 45 minut zdobyli 4 bramki i pewnie wygrali z naszą drużyną.

Pogoń Świebodzin 5:2 Dąb Sława Przybyszów

Źródło: Dąb Sława Przybyszów