TworzymyGłos Regionu

Ciężarówka spłonęła w Górczynie. Uwaga – ruch wahadłowy

Wtorek, 24 maja 2011 o 13:08, autor: 0 4017
Ciężarówka spłonęła w Górczynie. Uwaga – ruch wahadłowy

Od godziny 4.00, na drodze krajowej nr 12 okolicy miejscowości Górczyna w powiecie wschowski odbywa się ruch wahadłowy. Na trasie spłonęła ciężarówka jadąca w kierunku Głogowa. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i ustalają przyczyny powstania pożaru.

Do zdarzenia doszło dziś (wtorek 24 marca) około godz. 4.00. Nie wiadomo z jakiej przyczyny ciężarowa Scania jadąca w kierunku Głogowa zapaliła się. W ciągu kilku sekund samochód stanął w płomieniach, a kierowca zdążył zabrać dokumenty i wyskoczyć z pojazdu. Na miejscu strażacy ugasili pożar a policjanci wprowadzili ruch wahadłowy gdyż samochód wtopił się asfalt i potrzebny był specjalistyczny sprzęt umożliwiający załadowanie i odholowanie pojazdu. Z powodu zniszczenia nawierzchni asfaltu nadal prowadzony jest ruch wahadłowy. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności – mówi rzecznik KPP we Wschowie podkom. Tomasz Szuda.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl