TworzymyGłos Regionu

Zespół Sedno w impresji słowno-muzycznej „Pejzaż tańca” (VIDEO)

Sobota, 27 maja 2023 o 11:51, aktualizacja Sobota, 27 maja 2023 o 12:25, autor: 0
Zespół Sedno w impresji słowno-muzycznej „Pejzaż tańca” (VIDEO)

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie odbyła się impresja słowno-muzyczna, która zapewniła zgromadzonej publiczności niezapomniane wrażenia. Zespół Sedno, działający przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, zaprezentował swoją najnowszą sztukę pt. "Pejzaż tańca" w reżyserii Leokadii Łopusiewicz.

Zespół Sedno to grupa mieszkańców gminy Wschowa, którzy postanowili połączyć swoje zamiłowanie do muzyki i teatru. Działając przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, przygotowują różnorodne przedstawienia i spektakle, w których tworzą harmonię różnych dziedzin sztuki.

Wykonanie "Pejzażu tańca" nie byłoby możliwe bez zaangażowania utalentowanych aktorów. Na scenie pojawiły się: Bożena Szarnecka, Marianna Hornicka, Grzegorz Kaliciński, Paulina Perz, Leokadia Łopusiewicz, Tanya Kvarta, Elżbieta Zienkiewicz oraz Adam Zawadzki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl