TworzymyGłos Regionu

reklama

Tragedia na trasie Głogów-Sława. Nie żyją dwie osoby

Czwartek, 11 lipca 2024 o 03:13, aktualizacja Czwartek, 11 lipca 2024 o 11:47, autor: 0
Tragedia na trasie Głogów-Sława. Nie żyją dwie osoby

W nocy ze środy na czwartek, 11 lipca, na drodze DW 319 pomiędzy Głogowem a Sławą, doszło do tragicznego wypadku. Około godziny 1:00 dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo za miejscowością Sobczyce, w kierunku Moszowic.

W wyniku wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz policyjni śledczy, którzy dokładnie badają okoliczności wypadku.

Strażacy informują, że droga za Sobczycami została całkowicie zablokowana. Kierowcy podróżujący w kierunku Sławy muszą korzystać z wyznaczonych objazdów.

Aktualizacja: 

W wypadku zginęło dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał 36 lat, a drugi 41. Prowadzili Audi A6 i Peugeota 508. Wszystko wskazuje na to, że jeden z pojazdów musiał jechać ze zbyt dużą prędkością. Oba samochody zostały zmiażdżone, co wskazuje na ogromną siłę zderzenia.

Ruch na drodze został wstrzymany na kilka godzin. Strażacy i policjanci pracowali intensywnie przez całą noc, by usunąć wraki i przywrócić normalny ruch. Udało się to osiągnąć dopiero przed godziną 5 nad ranem.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl