TworzymyGłos Regionu

reklama

Sukcesy sportowe Julii Ścisłowskiej z Dębowej Łęki [ZDJĘCIA]

Piątek, 16 lipca 2021 o 14:59, autor: 4
Sukcesy sportowe Julii Ścisłowskiej z Dębowej Łęki [ZDJĘCIA]

Wychowanka LLKS Osowa Sień - Julia Ścisłowska zdobyła 2 złote medale w biegu na 800m i 1500m podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w Lublinie. To nie koniec sukcesów! Dziś (16 lipca) awansowała do biegu finałowego na 1500m podczas Mistrzostw Europy Juniorów (do lat 20) w Tallinie. Gratulujemy!

Trener Andrzej Orłowski z LLKS Osowa Sień:

2 tygodnie temu podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w Lublinie zdobyła 2 złote medale na 800m i 1500m – fantastyczny sukces. Dziś w estońskim Tallinie podczas Mistrzostw Europy Juniorów (do lat 20) w lekkiej Atletyce fantastycznie pięknie powalczyła w eliminacjach biegu na 1500m i wywalczyła awans do biegu finałowego, gdzie będzie rywalizować w najlepszej 12 na starym kontynencie!!! O kim mowa??? O Julce Ścisłowskiej z Dębowej Łęki!!! Obecnie, od prawie 2 lat, zawodniczka klubu KS SMS Szklarska Poręba, wychowance klubu LLKS Osowa Sień. Miałem przyjemność wprowadzać Julę do sportu pracując z nią na początku jej kariery przez 3,5 roku, były wzloty, upadki, sukcesy i stały rozwój – chciałbym, żeby wszyscy zawodnicy tak się angażowali i słuchali, bo jak widać przynosi to później efekt. Dla mnie to zaszczyt, że mogłem ją dobrze przygotować do dalszego rozwoju sportowego, bo to potwierdza słusznie obraną drogę na początku kariery. Cieszę się każdym Jej sukcesem, bo to bardzo wysoki poziom.

Gratuluję obecnym jej trenerom Ani i Piotrkowi Rostkowskim za tą ekstra robotę, która wykonali, za warunki do rozwoju, które stwarzają kolejnym zdolnym zawodnikom – i za tak wspaniałe wyniki. Gratuluje nowemu klubowi i władzą Szklarskiej Poręby, że doceniają i wspierają młodych zdolnych sportowców. A szczególne gratulacje składam rodzicom Gosi i Mariuszowi Ścisłowskim za pokonywanie dziesiątków trudności, aby córka mogła się rozwijać w swojej pasji – bardzo mi miło podkreślić, że zarówno ja jak i obecni trenerzy mogą na Nich zawsze liczyć!!!

A FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY JUŻ W NIEDZIELĘ O GODZ 16.05 TRZYMAJMY KCIUKI I KIBICUJMY!!! Niech walczy i zdobywa doświadczenie.

Źródło/foto: Andrzej Orrłowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Widz
16.07.2021 16:10

Brawo gratulacje czy mamy za was kciuki

avatar
~Barbara Kajca
16.07.2021 22:42

Juleńko! Ja także będę trzymała kciuki za Twój niedzielny start. Gratuluję dotychczasowych sukcesów i jestem pewna, że będzie ich jeszcze niemało, bo od dziecka byłaś wytrwała i uparta w dążeniu do celu. Powodzenia!!!

avatar
~.
17.07.2021 01:39

Gratulacje!

avatar
~Tomasz
19.07.2021 23:31

I jak wypadł niedzielny start?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl