TworzymyGłos Regionu

reklama

Poznaliśmy datę VI Zjazdu Absolwentów I LO we Wschowie. „Wkrótce zaczniemy zapisy”

Wtorek, 11 czerwca 2024 o 16:28, autor: 0
Poznaliśmy datę VI Zjazdu Absolwentów I LO we Wschowie. „Wkrótce zaczniemy zapisy”

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie ogłosiło oficjalną datę VI Zjazdu Absolwentów. Wydarzenie odbędzie się 6 września 2025 roku, przy okazji obchodów 80-lecia istnienia szkoły.

VI Zjazd Absolwentów i 80-lecie istnienia I LO we Wschowie

„Już za rok we wrześniu będziemy obchodzić jubileusz istnienia szkoły, jednej z najstarszych szkół ponadpodstawowych na Ziemiach Zachodnich. 80-lecie istnienia naszego Liceum to wyjątkowe wydarzenie, na które już teraz Was serdecznie zapraszamy. Dziś odbyło się pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego. Już wkrótce zaczniemy zapisy” - mówi dyrektor szkoły, Agata Karolczyk-Kozyra.

Zobacz: Maturzyści spotkali się po 60 latach. Wspomnienia i emocje w I LO we Wschowie

Podczas uroczystości z okazji 80-lecia istnienia Liceum, absolwenci będą mieli okazję spotkać swoich dawnych nauczycieli, odnowić stare znajomości i powspominać lata spędzone w murach szkoły. Organizatorzy liczą na dużą frekwencję i już teraz zachęcają do rezerwowania terminu w kalendarzach.

Zobacz: Świadectwa rozdane, matury przed nimi. Uczniowie I LO we Wschowie żegnali szkolne mury (FOTO)

Zapisy na VI Zjazd Absolwentów rozpoczną się wkrótce. „80-lecie istnienia naszego Liceum to wyjątkowe wydarzenie, na które już teraz Was serdecznie zapraszamy” - podkreśla dyrektor Agata Karolczyk-Kozyra.

Źródło: I LO Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl