TworzymyGłos Regionu

reklama

Norbert Wronka walczy o zwycięstwo w Opolu! Jak wesprzeć artystę z Dębowej Łęki?

Niedziela, 26 maja 2024 o 02:54, aktualizacja Sobota, 01 czerwca 2024 o 07:33, autor: 4
Norbert Wronka walczy o zwycięstwo w Opolu! Jak wesprzeć artystę z Dębowej Łęki?

Norbert Wronka to młody i utalentowany wokalista z gminy Wschowa, który już dziś wystąpi podczas prestiżowego 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wronka znany z programu The Voice of Poland, zmierzy się w konkursie "Debiuty", który rozpoczyna się o godzinie 23:00 i będzie transmitowany na antenie TVP1 oraz online na TVP Vod.

„Liczę na wsparcie mieszkańców gminy Wschowa. To ogromna szansa dla mnie i dla Wschowy. Zróbmy to razem, wyślij jednego sms, jutro. Trzymajcie kciuki i bądźcie ze mną” - mówi Norbert Wronka.

Jak zagłosować na Norberta Wronkę?

Aby wesprzeć Norberta w konkursie, można oddać głos wysyłając SMS o treści „9” na numer 7350. Warto pamiętać, że linie SMS będą otwarte dopiero po występie wszystkich uczestników. Ważne jest, aby jak najwięcej osób oddało swoje głosy, ponieważ z jednego urządzenia można wysłać tylko jeden SMS.

Zobacz: Norbert Wronka: Wierzę mocno w to, że Wschowa ma moc!

Dla Wronki to najważniejszy dotychczasowy występ 

Norbert Wronka nie kryje ekscytacji i radości związaną z możliwością występu na opolskiej scenie. „Festiwal w Opolu to było od zawsze moje marzenie - jak myślę każdego wokalisty. To najbardziej prestiżowy festiwal w Polsce, większość polskich gwiazd właśnie tam debiutowała,” mówił w rozmowie z nami młody wokalista.

Podkreślił również, jak ważne jest dla niego reprezentowanie swojej rodzinnej miejscowości: „Myślę, że to też historyczny i ważny moment dla gminy i powiatu wschowskiego, bo chyba nikt nigdy nie występował na tej scenie i nie osiągał takich sukcesów na szczeblu muzycznym. Cieszę się i z dumą reprezentuję Dębową Łękę - zawsze będzie dla mnie bardzo bliska”.

Wyjątkowy koncert

W tym roku koncert „Debiuty” będzie wyjątkowy, ponieważ wokaliści zaśpiewają utwory Czesława Niemena. Norbert Wronka jest gotowy na to wyzwanie: „To ogromna scena, miliony widzów i ciężki repertuar, bo koncert debiutów jest w tym roku przeznaczony Czesławowi Niemenowi. Ale ja lubię wyzwania i lubię jak coś się dzieje,” podkreślił Wronka. Jego występ będzie wspierany przez orkiestrę pod kierownictwem Adama Sztaby.

Zobacz: Norbert Wronka wystąpi na Festiwalu w Opolu! Wielki debiut mieszkańca Dębowej Łęki

Rywalizacja z najlepszymi

Norbert Wronka zmierzy się z innymi utalentowanymi artystami, takimi jak Klaudia Marzec, Zalia, Lou Lou Safran, Iga Kozacka i Wojtek Stefanowski. Festiwal w Opolu rozpocznie się już o godzinie 20:00. W konkursie „Premiery” wystąpią znani wykonawcy, w tym m.in. Alicja Szemplińska, Lanberry, Piotr Cugowski oraz Tatiana Okupnik.

Trzymajmy kciuki!

Występ Norberta Wronki na festiwalu w Opolu to ogromny krok naprzód w jego muzycznej karierze. Jego determinacja i talent dają nadzieję na sukces. Trzymajmy kciuki za naszego lokalnego artystę i nie zapomnijmy oddać głosu!

Zobacz: Norbert Wronka wystąpił na Dzień Kobiet. „Chciałbym podziękować mieszkańcom Wschowy za wsparcie”

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Gosc
31.05.2024 14:25

Juz jeden byl jakis raper mial zrobic ponoc furore a teraz nastepny sie pojawia juz widze jak wygrywa haha

avatar
~Piotrek
01.06.2024 01:42

I co łyso Ci ? Haha

avatar
~Bb
01.06.2024 01:48

I jak? Łyso Ci?:)

avatar
~DK
31.05.2024 19:02

Norbercie, nie tylko gmina Wschowa Tobie kibicuje, a cały powiat wschowski, bo Ty przecież nasz! Trzymamy kciuki!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl