TworzymyGłos Regionu

Mikołajkowo na wschowskich drogach i nie tylko... (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 06 grudnia 2021 o 11:02, aktualizacja Poniedziałek, 06 grudnia 2021 o 11:06, autor: 0 1683
Mikołajkowo na wschowskich drogach i nie tylko... (ZDJĘCIA)

Tradycyjne Mikołajki przypadają właśnie dzisiaj 6 grudnia. Wschowscy policjanci rozpoczęli świętowanie już wczoraj podczas zorganizowanego festynu rodzinnego przed ratuszem we Wschowie. Nie zabrakło zagadek i konkurencji w tematach szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Zabaw nie było końca. W poniedziałek (6 grudnia) patrol ruchu drogowego w asyście Świętego Mikołaja przyglądał się zachowaniom na drogach wszystkich uczestników ruchu drogowego wręczając drobne upominki.

Mikołajki to wyczekiwany czas przede wszystkim przez nasze dzieci, ale nie tylko. To czas wspólnych spotkań przepełnionych życzliwością i miłością. Organizowane festyny są pełne wspólnych zabaw w atmosferze zimowego szaleństwa.

Wczoraj (5 grudnia) przez wschowskim ratuszem odbył się zlot Świętych Mikołajów, który zapoczątkował szereg świąteczno - zimowych atrakcji. Niewątpliwie największą niespodzianką było lodowisko, które najbliższy czas funkcjonować będzie przed wschowskim magistratem. Na zlocie nie mogło zabraknąć wschowskich policjantów, strażników miejskich, którzy w trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych uczestników ruchu drogowego przygotowane mieli konkurencje, za które można było wygrać elementy odblaskowe i inne gadżety. Zabaw nie było końca.

Dzisiaj (6 grudnia) policjanci ruchu drogowego również postanowili uszanować ten specjalny dzień i podejść w nietypowy sposób do wszystkich, którzy poruszali się po drogach. Mikołajkowy patrol drogowy rozdawał drobne upominki tym, którzy bardzo dobrze znali przepisy ruchu drogowego. Dla tych, którzy popełnili drobne wykroczenia było pouczenie od samego Świętego Mikołaja.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl