TworzymyGłos Regionu

Do Wschowy przyjadą znany coach oraz trener mentalny Reprezentacj Polski AMP Football

Niedziela, 07 maja 2023 o 11:45, aktualizacja Niedziela, 07 maja 2023 o 12:08, autor: 0
Do Wschowy przyjadą znany coach oraz trener mentalny Reprezentacj Polski AMP Football

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak oraz pełnomocnik ds. sportu Artur Obuchowicz zapraszają na cykl spotkań "Profilaktyczny Maj". Celem wydarzenia jest przekazanie informacji na temat sposobów budowania mentalnej postawy, która umożliwia skuteczne radzenie sobie z problemami i osiąganie celów przez młodych sportowców.

Komunikacja, kontakt, wsparcie młodych sportowców

Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 maja br. w Szkole Podstawowej nr I im. Polskich Olimpijczyków. W warsztacie "Komunikacja, kontakt, wsparcie młodych sportowców" trener Kacper Lachowicz, coach zawodników ProLigi, koszykarz, mówca i motywator przedstawi praktyczne narzędzia i metody, które pomogą trenerom i nauczycielom nawiązywać kontakt i komunikować się z młodymi sportowcami w sposób skuteczny i inspirujący. Spotkanie skierowane jest do trenerów i nauczycieli.

Drugi blok spotkań, skierowany dla rodziców, odbędzie się również 8 maja, o godz. 17:00, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr I im. Polskich Olimpijczyków.

Mistrzostwo w budowaniu mentalnej postawy młodego sportowca

Drugie spotkanie zaplanowano na 12 maja br. W spotkaniu pt. "Mistrzostwo w budowaniu mentalnej postawy młodego sportowca" uczestnicy poznają metody, które pomogą młodym sportowcom budować skuteczną mentalną postawę. Spotkanie poprowadzi Jakub Lewandowski - Trener Mentalny AMP Football, coach, pasjonat życia, uhonorowany przez Prezydenta RP za zasługi dla rozwoju i upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych, za osiągnięcia w pracy szkoleniowej i trenerskiej Brązowym Krzyżem Zasługi.

Spotkanie odbędzie się o godz. 15:00 w sali zajęciowej Szkoły Podstawowej nr I im. Polskich Olimpijczyków. Uczestnicy zostaną wyposażeni w konkretne narzędzia, które pomogą im zbudować pozytywną postawę i radzić sobie z trudnymi sytuacjami.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie uczestnictwa wymagane jest telefonicznie pod numerem 696067964 do dnia 5 maja br.

Źródło: Stowarzyszenie „Aktywna Wschowa”

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl