TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy warto włączyć do swojej floty maszyn koparko-ładowarkę 3CX COMPACT PLUS?

Piątek, 28 czerwca 2024 o 23:31, aktualizacja Poniedziałek, 01 lipca 2024 o 10:33, autor: 0
Czy warto włączyć do swojej floty maszyn koparko-ładowarkę 3CX COMPACT PLUS?

Kompletujesz flotę swoich maszyn budowlanych? Rozglądasz się za nowymi urządzeniami? Świetnie. W Interhandler jak zwykle nie pozostajemy w miejscu i stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe modele. Tym razem nasza najnowsza propozycja to koparko-ładowarka JCB 3CX COMPACT PLUS.

Koparko-ładowarka JCB 3CX COMPACT PLUS – czym się wyróżnia?

Koparko-ładowarka JCB 3CX COMPACT PLUS to najwydajniejsza tego typu maszyna w całej historii. Stworzono ją z myślą o klientach, którzy pokonują na drodze spore odległości między punktem A a punktem B. Jakie innowacje w niej zastosowano?

Koparko-ładowarka JCB 3CX COMPACT PLUS a Eco Dig

Na początku warto powiedzieć o systemie Eco DIg. Jest to pierwsze w branży rozwiązanie oparte na zastosowaniu pompy wielotłoczkowej, które umożliwia utrzymanie niższych prędkości obrotowych silnika bez kompromisów w zakresie wydajności pracy. To z kolei pozwala m.in. w dużym stopniu zredukować emisję spalin, wydłużyć żywotność silnika czy zapewnić jego cichszą pracę.

Koparko-ładowarka JCB 3CX COMPACT PLUS a Eco Road

Nie można zapomnieć również o tym, że koparko-ładowarka 3CX Compact Plus (https://www.interhandler.pl/maszyny/koparko-ladowarki/3cx-eco) wyposażona jest w system ECO Road. W tym przypadku chodzi o rozwiązania, które zwiększają wydajność podczas jazdy po drogach. Mamy tu na myśli choćby mocne hamulce ze wspomaganiem, w których zastosowano układ pełnego zwalniania. To pozwala z kolei na pewną oszczędność, jeśli chodzi o paliwo. Należy wspomnieć także o układzie amortyzacji łyżki, dzięki któremu można zwiększyć wielkość ładunku, zniwelować problem wysypywania się oraz maksymalizować prędkość przejazdów urządzenia. To z kolei sprawia, że praca jest bardziej bezpieczna, a zarazem efektywna.

Koparko-ładowarka JCB 3CX COMPACT PLUS a Eco Load

Projektanci maszyny zadbali także o system Eco Load, który wznosi wydajność pracy koparko-ładowarki na zupełnie inny poziom. W ramach tego rozwiązania inżynierowie JCB zaimplementowali szereg funkcji i opcji, które zapewniają maszynie optymalne działanie i świetne efekty. Najlepszym tego przykładem jest funkcja „Return to Dig”, polegająca na automatycznym ustawieniu łyżki w pozycji kopania. Dzięki temu można oszczędzić zarówno cenny czas, jak i wysiłek operatora, który może się skupić na czymś innym.

Omawiane przez nas koparki JCB ma również funkcję „Limited Slip Differential”, która minimalizuje poślizg układu różnicowego, gwarantuje także dodatkowe możliwości trakcyjne w ciężkich warunkach. Interesują Cię kolejne opcje, związane z aspektem ekologicznym? W takim razie może Ci się spodobać koparko-ładowarka 3CX Eco. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz idealne urządzenie dla siebie!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl