TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Antkowiak z absolutorium i wotum zaufania

Czwartek, 20 czerwca 2024 o 13:17, aktualizacja Czwartek, 20 czerwca 2024 o 13:27, autor: 3
Burmistrz Antkowiak z absolutorium i wotum zaufania

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, otrzymał od Rady Miejskiej zarówno wotum zaufania, jak i absolutorium za wykonanie budżetu w ubiegłym roku. Podczas sesji wszyscy obecni radni poparli obie uchwały, co stanowi wyraz pełnego poparcia dla działań burmistrza.

Jednogłośne poparcie dla burmistrza Antkowiaka

Podczas sesji Rady Miejskiej, Konrad Antkowiak jednogłośnie otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu. Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze również pozytywnie oceniła wykonanie budżetu. Burmistrz wyraził swoją wdzięczność i nadzieję na dalszą współpracę w szybkim i efektywnym trybie.

„Bardzo za to dziękuję. Nie ukrywam, że moim marzeniem od początku ubiegłej kadencji było to, aby sesje przebiegały właśnie w ten sposób: szybko, płynnie i abyśmy przechodzili od uchwały do uchwały, po to, aby działać na rzecz lokalnej społeczności. Nie chciałem, aby sesje były teatrem do jakichś walk politycznych czy innych rzeczy, które dotąd odbywały się na sesjach. Myślę, że pracując w ten sposób jak teraz, zrobimy jeszcze więcej dla miasta i gminy Wschowa” - powiedział burmistrz.

Zobacz: I sesja Rady Miejskiej we Wschowie. Burmistrz Antkowiak: „Mieszkańcy nie oczekują od nas awantur, a wytrwałej i ciężkiej pracy”

Burmistrz Konrad Antkowiak podziękował radnym oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Wschowa za ich wsparcie i zaangażowanie. Podkreślił, że dzięki wspólnym wysiłkom udało się osiągnąć wiele celów i zrealizować liczne inwestycje, które przyczyniły się do rozwoju miasta i gminy.

„Serdecznie dziękuję radnym, którzy poparli mnie swoim głosem, oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Wschowa za ich pracę i zaangażowanie na rzecz Miasta i Gminy Wschowa. To dzięki tym wysiłkom udało nam się osiągnąć wiele ważnych celów i zrealizować liczne inwestycje, które pozytywnie wpłynęły na rozwój naszego miasta i gminy. Wotum zaufania i absolutorium to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale również zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz mieszkańców. Dziękuję za okazane zaufanie i obiecuję, że będę dążył do tego, by nasze miasto i gmina stawały się coraz lepsze i bardziej przyjazne dla wszystkich mieszkańców” - podsumował burmistrz Konrad Antkowiak.

Zobacz: Wybory do Rady Miejskiej we Wschowie [WYNIKI]

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~G
21.06.2024 07:28

Nie popieram

avatar
~Asd
21.06.2024 08:13

Może ta autorytarna władza nauczy czegoś wschowską opozycję, że do wyborów trzeba iść zjednoczonym przeciw złej władzy. Pierwszy sprawdzian dla opozycji zorganizować referendum odwołujące radę miasta i gminy.

avatar
~Marad
22.06.2024 23:14

Realnie - jak Ty chcesz myśleć o/ organizować jakiekolwiek referendum świeżo po wyborach przy takim lokalnym poparciu dla obecnie rządzących? Jak widzisz zjednoczenie opozycji przy tak różnych programach poza hasłami: oni źli, my dobrzy? Jak w dobie realizacji inwestycji chcesz wskazać jakiekolwiek uchybienia w sposobie zarządzania? Opozycja to nie ma być ściema i pianie na forum, tylko rzeczywiste wytykanie błędów i chęć zmian. A takiej do tej pory na podstawie wyników wyborów nie widzę.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl