TworzymyGłos Regionu

62 Memoriał Alfreda Smoczyka – wygraj bilet

Środa, 21 marca 2012 o 10:03, autor: 0 3094
62 Memoriał Alfreda Smoczyka – wygraj bilet

Tradycyjnie już od kilku lat sezon żużlowy w Lesznie rozpoczyna się od Memoriału Alfreda Smoczyka. Turniej poświęcony pamięci legendarnego żużlowca odbędzie się już po raz 62. W obsadzie nie zbraknie zawodników z cyklu GP.

Wielkim faworytem tegorocznego Memoriału jest kapitan gospodarzy Jarosław Hampel, który u progu sezonu jest w wielkiej formie. W stawce zawodników są jednak żużlowcy, którzy zwycięstwa Hampelowi na pewno nie ułatwią. Nicki Pedersen i Emila Saifutdionow znani są z tego, ze ostro walczą o każdy centymetr toru. Piotr Protasiewicz zawsze świetnie radził sobie na leszczyńskim owalu. Szansę zaprezentowania się przed leszczyńską publicznością otrzymał Janusz Kołodziej. Potwierdzić dobrą formę będą starali się reprezentanci gospodarzy. Do faworytów na pewno należą Przemysław Pawlicki i Jurica Pavlic. Memoriał to turniej bardzo prestiżowy, na pewno każdy z zawodników chciałby zapisać sobie zwycięstwo w nim do swojej kolekcji trofeów. Emocji na Stadionie im. Alfreda Smoczyka na pewno nie zabraknie. Dla wszystkich kibiców Unii i fanów naszego portalu Klub Sportowy Unia Leszno oraz zw.pl przygotował konkurs, w którym nagrodami są wejściówki na sobotni memoriał. Żeby zwycięzyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto zwyciężył w ubiegłorocznym Memoriale Alfreda Smoczyka? Odpowiedzi należy przysyłać na adres portal@zw.pl do piątku do godziny 24. W tytule maila należy wpisać Konkurs – Memoriał, w treści oprócz odpowiedzi na pytanie prosimy o podanie imienia i nazwiska. Konkurs rozstrzygniemy w sobotę rano zwycięzców powiadomimy drogą mailową. 1. Troy Batchelor (Unia Leszno) 2. Nicki Pedersen (Lotos Wybrzeże Gdańsk) 3. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 4. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz) 5. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno) 6. Emil Sayfutdinov (Polonia Bydgoszcz) 7. Janusz Kołodziej (Tauron Azoty Tarnów) 8. Grzegorz Walasek (PGE Marma Rzeszów) 9. Bjarne Pedersen (Start Gniezno) 10. Jarosław Hampel (Unia Leszno) 11. Piotr Pawlicki (Unia Leszno) 12. Jurica Pavlic (Unia Leszno) 13.  Kamil Adamczewski (Unia Leszno) 14. Tobiasz Musielak (Unia Leszno) 15. Damian Baliński (Unia Leszno) 16. Maciej Janowski (Tauron Azoty Tarnów) R1.  Filip Marach (Unia Leszno)  
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl