TworzymyGłos Regionu

reklama

42-latek z gminy Wschowa zatrzymany za uprawę konopi (FOTO)

Wtorek, 05 września 2023 o 09:38, autor: 2
42-latek z gminy Wschowa zatrzymany za uprawę konopi (FOTO)

Działania w obszarze zwalczania przestępczości narkotykowej to jeden z głównych celów wschowskiej policji. Efektem tych działań jest nie tylko zebranie materiału dowodowego, ale również zatrzymanie osób podejrzanych o handel i produkcję narkotyków.

Zatrzymanie 42-latka

W miniony piątek (01 września), wschowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który na swojej posesji zajmował się uprawą konopi. Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie. Nadkomisarz Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie informuje, że 42-latek przyznał się do stawianego mu zarzutu.

Policja walczy z narkotykami

Na pierwszej linii w walce z narkotykami działają policjanci wydziału prewencji. Patrolują ulice i drogi, kontrolują kierowców i podejrzane osoby. Ich czujność często prowadzi do znalezienia substancji odurzających nie tylko w pojazdach, ale również w miejscach zamieszkania kontrolowanych osób.

Zwalczanie przestępczości narkotykowej to jeden z kluczowych priorytetów wschowskich służb mundurowych. Policjanci Wydziału Kryminalnego specjalizują się w tym obszarze, koncentrując się na ustalaniu osób, które posiadają narkotyki, zajmują się ich dystrybucją oraz produkcją.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Amatorka
05.09.2023 13:28

A co z wysadzonym bankomatem czy zatrzymano już sprawców? Bo złapać rolnika z roślinka to każdy potrafi złapać

avatar
~Ja
05.09.2023 18:07

Była w internecie informacja, że jednego zatrzymali a drugi ukrywa się za granicą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl