Zwycięstwo Korony

Niedziela, 12 kwietnia 2015 o 14:04, autor: 10

Korona Wschowa pokonała w sobotę MKS Nowe Miasteczko 2:0. Bramki padły w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisał się Jakub Stachowiak, który w 70 i 82 minucie pokonał bramkarza gości. Gospodarze mogli pokonać przeciwnika większą różnicą bramek, ale w pierwszej połowie Radosław Wijata nie strzelił rzutu karnego. (red./foto: martyna)

Komentarze (10)

~kibic
12.04.2015 15:19

W koronie na bramce drugi raz stoi zawodnik z pola i puszcza zero bramek. Raz stanął etatowy bramkarz i puścił 6 goli może lepiej pozbyć się bramkarza i stawiać zawodników z pola to mniej bramek stracicie.

~kibic2
12.04.2015 16:20

Korona wygrala z Barceloną? :D

~j
12.04.2015 16:43

do kibic. Mecz meczowi nie równy. W jednym przeciwnik oddaje 10 celnych strzałów, a w drugim 0. Zapamiętaj.

13.04.2015 12:52

A ja proszę, pożal się Boże, kierownika stadionu Pana Faliszewskiego, żeby zaczął dbać o murawę na płycie głównej jak i na bocznej, bo na razie tylko siedzi i nic nie robi. Rozumiem, że gra w Avii i chce dla Korony jak najgorzej, ale skoro zasiadł na takim stanowisku to niech się zajmie swoimi zadaniami. Poziomu Pana Dobrowolskiego nie osiągnie, ale niechże się troszkę postara!!!

~j
13.04.2015 14:14

Popieram zawodnika Korony. Co roku było robione piaskowanie z nawozem i trawa szybko się regenerowała, w tym roku już po pierwszych meczach trawa zostawia wiele do życzenia. Co dopiero będzie jak rundę zacznie B-klasa, trampkarze i młodzicy. gdzie jest ten p. Przybylski, który twierdzi, że we Wschowie mamy świetną "bazę sportową" G. prawda!