Ziemia Wschowska zw.pl na papierze

Ziemia Wschowska zw.pl na papierze

przez -
9 385

Wraz z wiosną przyszedł…,  nowy numer naszej gazety. Jest to już 4 wydanie Ziemi Wschowskiej zw.pl przynosi ono wiele ciekawych informacji i artykułów z trzech gmin naszego powiatu.

W pierwszym wiosennym numerze gazety przeczytają państwo m.in. o tym co można usłyszeć na łąkach o tej porze roku, dowiecie się też co zaprzątało głowę radnym różnych opcji podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Wschowa – na naszych łamach wszyscy mogli zaprezentować swoje zdanie.
Dzięki Ziemi Wschowskiej zw.pl będziecie mogli poznać panią sołtys Siedlnicy Agnieszkę Nachaj i dowiecie się jak wiosną zadbać o zdrowie i urodę. Po za tym: kultura (informacje o tym co będzie się działo w naszym powiecie, a także recenzje), sport (WSTK, Korona Wschowa, Virtus Szlichtyngowa), kalendarium i wszystko to co w gazecie znaleźć się powinno.
Krótko mówiąc Ziemia Wschowska zw.pl jest najlepszą ofertą na coraz krótsze wiosenne wieczory. Gazeta dotrze do państwa sama, znajdziecie ją w swoich skrzynkach pocztowych i najbliższych sklepach – za darmo.
Życzymy miłej lektury.

PODOBNE ARTYKUŁY

9 Komentarze

  1. życzenia przyjemnej lektury przyjęte> ALE. W nagłówku wydania papierowego ,na czerwonym polu „poczet sołtysów- na stronie 3- sołtys Osowej Sieni- Helena Nikolin. I co mamy??? Sołtys jest „Razem możmy więcej” I co czytamy???????/ Nie Osowa Sień tylko Siedlnica. Jeden sołtys na 5 miejscowości.??????(nie słyszałem o połaczeniu) Szkoda, że nie ma tam tego wywiadu, zgodnie z informacją na stronie frontowej. „Kaczek u nas sporo” Ale taka dziennikarska nieświadoma?? Celowa??? Coś dużo takich nieścislości na Waszej witrynie w sieci i na papierze!!!! Ktoś to kontroluje?????????? Swiadome lub niee wprowadzanie czytelników w błąd. Może trzeba korektora w wydawnictwie??????? Cenzora?????? Stara prawda Mówi „Prasa kłamie”. I tu mamy mały przykład.

  2. Brawo za czytanie ze zrozumieniem :), Andrzeju – Pani Nikolin była w poprzednim numerze oczywiście … Ktoś zapomniał wykasować/zmienić no i mamy „Kaczkę” Ja wychodzę z założenia, że ten się nie myli, kto nic nie robi wiec przyjmujemy Twoje baty i zgryźliwości z pokorą. Co do błędów – jest ich jeszcze co najmniej 3 – ciekawe czy uda się je wychwycić równie sprawnie i szybko?

  3. To nie są zgryźliwości tylko uwagi , ale skoro krytyka konstruktywna nie jest mile widziana kończę pisanie i czytanie na zw.pl. Pozdrawiam redakcję

  4. No coś ty? nie obrażaj się. Sądziłem tylko, że to ignorancja, iż nie zwróciłeś uwagi na to, że Panie mają inne nazwisko i jest to klasyczny błąd składu a nie świadome kłamstwa prasowe. Tak jakbyś źle nam życzył :) Szkoda, ze już tego nie przeczytasz :( A jeszcze mamy w planie tyle ciekawych tematów. I tak pozdrawiam serdecznie.

  5. A ja chciałem się pożalić, że na Jagiellońskiej gazetki jeszcze nigdy nie widziałem w skrzynce.

  6. A ja bym się zastanowił nad aspektami prawnymi wydawania gazety … wszak łamiecie teraz prawo :]

  7. A ja się zastanawiam dlaczego przy zapowiedzi Misterium Męki Pańskiej z aktorem Janem Nowickim, które odbędzie się w klasztorze, nie ma informacji kto jest organizatorem !!!?

Zostaw odpowiedź