Ziemia Wschowska zw.pl na papierze

Opublikowano przez michal

ikona

Wraz z wiosną przyszedł…,  nowy numer naszej gazety. Jest to już 4 wydanie Ziemi Wschowskiej zw.pl przynosi ono wiele ciekawych informacji i artykułów z trzech gmin naszego powiatu.

W pierwszym wiosennym numerze gazety przeczytają państwo m.in. o tym co można usłyszeć na łąkach o tej porze roku, dowiecie się też co zaprzątało głowę radnym różnych opcji podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Wschowa – na naszych łamach wszyscy mogli zaprezentować swoje zdanie.
Dzięki Ziemi Wschowskiej zw.pl będziecie mogli poznać panią sołtys Siedlnicy Agnieszkę Nachaj i dowiecie się jak wiosną zadbać o zdrowie i urodę. Po za tym: kultura (informacje o tym co będzie się działo w naszym powiecie, a także recenzje), sport (WSTK, Korona Wschowa, Virtus Szlichtyngowa), kalendarium i wszystko to co w gazecie znaleźć się powinno.
Krótko mówiąc Ziemia Wschowska zw.pl jest najlepszą ofertą na coraz krótsze wiosenne wieczory. Gazeta dotrze do państwa sama, znajdziecie ją w swoich skrzynkach pocztowych i najbliższych sklepach – za darmo.
Życzymy miłej lektury.

Komentarze

 1. qaz

  życzenia przyjemnej lektury przyjęte> ALE. W nagłówku wydania papierowego ,na czerwonym polu “poczet sołtysów- na stronie 3- sołtys Osowej Sieni- Helena Nikolin. I co mamy??? Sołtys jest “Razem możmy więcej” I co czytamy???????/ Nie Osowa Sień tylko Siedlnica. Jeden sołtys na 5 miejscowości.??????(nie słyszałem o połaczeniu) Szkoda, że nie ma tam tego wywiadu, zgodnie z informacją na stronie frontowej. “Kaczek u nas sporo” Ale taka dziennikarska nieświadoma?? Celowa??? Coś dużo takich nieścislości na Waszej witrynie w sieci i na papierze!!!! Ktoś to kontroluje?????????? Swiadome lub niee wprowadzanie czytelników w błąd. Może trzeba korektora w wydawnictwie??????? Cenzora?????? Stara prawda Mówi “Prasa kłamie”. I tu mamy mały przykład.

 2. mariusz

  Brawo za czytanie ze zrozumieniem :), Andrzeju – Pani Nikolin była w poprzednim numerze oczywiście … Ktoś zapomniał wykasować/zmienić no i mamy “Kaczkę” Ja wychodzę z założenia, że ten się nie myli, kto nic nie robi wiec przyjmujemy Twoje baty i zgryźliwości z pokorą. Co do błędów – jest ich jeszcze co najmniej 3 – ciekawe czy uda się je wychwycić równie sprawnie i szybko?

 3. qaz

  To nie są zgryźliwości tylko uwagi , ale skoro krytyka konstruktywna nie jest mile widziana kończę pisanie i czytanie na zw.pl. Pozdrawiam redakcję

 4. mariusz

  No coś ty? nie obrażaj się. Sądziłem tylko, że to ignorancja, iż nie zwróciłeś uwagi na to, że Panie mają inne nazwisko i jest to klasyczny błąd składu a nie świadome kłamstwa prasowe. Tak jakbyś źle nam życzył :) Szkoda, ze już tego nie przeczytasz :( A jeszcze mamy w planie tyle ciekawych tematów. I tak pozdrawiam serdecznie.

 5. Janeq

  A ja chciałem się pożalić, że na Jagiellońskiej gazetki jeszcze nigdy nie widziałem w skrzynce.

 6. ;D

  Pewnie dlatego nie widziałeś, że dzisiaj dopiero ją roznosili ;)

 7. Annus

  A ja bym się zastanowił nad aspektami prawnymi wydawania gazety … wszak łamiecie teraz prawo :]

 8. Lenka

  A ja się zastanawiam dlaczego przy zapowiedzi Misterium Męki Pańskiej z aktorem Janem Nowickim, które odbędzie się w klasztorze, nie ma informacji kto jest organizatorem !!!?

 9. mariusz

  Na plakacie również brak tej informacji. Może ktoś wie?

Dodaj komentarz

Czytelniku! - Dobrze wiesz, że w sieci nie jesteś anonimowy, a zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych – Komentuj. Nie obrażaj! Redakcja portalu zw.pl zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego usuwania komentarzy jeżeli nie będą zgodne z tematem, a także, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.