Zainaugurowano sezon na piachu

Wtorek, 07 maja 2013 o 13:36, autor: 0

Na boisku siatkarskim na Nowych Ogrodach rozegrano turniej piłki siatkowej plażowej w kategorii trójki. Był to pierwszy turniej inaugurujący sezon siatkarski we Wschowie i Lginiu. Do turnieju przystąpiło 7 drużyn. Zwycięzcami została drużyna Wrotkowscy – Muszyński, która w finale pokonała 2:0 zespół Bąków. W meczu o 3 miejsce ABC wygrało z Diabelskim Nasieniem 2:1. Klasyfikacja turnieju:
  7. Jak zawsze
Pierwsza trójka nagrodzona została pucharami. W trakcie turnieju wszyscy uczestnicy posilić się mogli kiełbasą z rożna. Organizatorem turnieju było CKiR. Tekst i zdjęcia CKiR [nggallery id=810]