TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Turniej szachowy juniorów młodszych (ZDJĘCIA)

czw., 7 kwietnia 2022 10:53

W dniach 28.03.2022 r. oraz 4.04.2022 r. z inicjatywy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbył się Turniej Juniorów Młodszych.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Pierwsze turniejowe przetarcie przy szachowej desce zdobyło kilkoro młodych adeptów Klubu Szachowego Hetman. Piękny bój o czołowe lokaty stoczyli Leon Goliński i Marcel Klamka, ale również pozostali zawodnicy zaprezentowali obiecujące umiejętności i poziom napawający optymizmem. Wszyscy uczestnicy turnieju nagrodzeni zostali słodyczami i dyplomami, które jak zapowiadają zawodnicy i ich rodzice będą motywacją do dalszego rozwoju oraz jeszcze bardziej rozbudzą zamiłowanie do królewskiej gry jaką są szachy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

O organizację turnieju zadbał pan Janusz Trusewicz. Sądzią punktacyjnym był Eryk Szepe, a sędzią stolikowym Oliwer Pilarowski, zaś fotoreporterami i kibicami byli rodzice

Wszystkim dziękujemy!

Szczegółowe wyniki - TUTAJ.

(CKiR we Wschowie)

 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    hi24.pl