Ogłoszenie

ELEKTROMONTER POGOTOWIA - PE Wschowa

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację.

Enea Operator sp. z o.o./Oddział Dystrybucji Poznań/Rejon Dystrybucji Leszno/Dział Majątku Sieciowego/Posterunek Energetyczny Wschowa informuje, iż poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTROMONTER POGOTOWIA - PE Wschowa

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności łączeniowych w sieci SN i nn
Lokalizacja i usuwanie zakłóceń i uszkodzeń w sieci SN i nn
Eksploatacja urządzeń WN, SN i nn
Praca na wysokości
Prowadzenie samochodu służbowego
Wymagania:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe o specjalności elektrycznej
Uprawnienia ,,E” w zakresie eksploatacji sieci elektroenergetycznej bez ograniczenia wysokości napięcia
Prawo jazdy kat. B
Dobra znajomość obsługi komputera
Sumienność
Pracowitość
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Dyspozycyjność
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowę o pracę
Pakiet szkoleń
Pakiet świadczeń socjalnych
Możliwość rozwoju zawodowego
Informacje:
Przewidywany termin zatrudnienia – marzec 2017
Miejsce pracy – teren działania PE Wschowa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj, w terminie do 25 lutego 2017 r. w tytule wiadomości wpisując ,,11-Elektromonter PE Wschowa”.

Informacje kontaktowe

Dodał: Enea

Telefon:

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

nazwaPrezes Kazimierz Kęs daje czas do końca marca na publikację wyjaśnień. Co zrobi radny Paweł Żygadło?
22.03.20170 693
Kazimierz Kęs prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. zamieścił list otwarty w którym odnosi się do wypowiedzi radnego Pawła Żygadły, która miała miejs...

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl