Zawody łyżwiarskie w Sławie

Środa, 15 lutego 2017 o 14:49, aktualizacja Poniedziałek, 20 lutego 2017 o 13:55, autor: 0 795
Zawody łyżwiarskie w Sławie
14 lutego na Jeziorze Sławskim przy Plaży Miejskiej odbyły się zawody na lodowisku o medal zimy SCKiW - Sława 2017. Wszystkie osoby chętne mogły wziąć w nich udział. Konkurencje, jakie zostały przygotowane przez SCKiW, polegały na przejechaniu slalomu oraz zebraniu ring i odłożeniu ich we wskazane miejsca. 

W zawodach nie był ważny styl wykonania ani czas przejazdu, przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Uczestnicy na łyżwach pokonywali tor przeszkód. Dzieci, które po raz pierwszy założyły łyżwy jeździły z pomocą rodziców. Każdy z uczestników mógł liczyć na pamiątkowy medal zimy oraz słodki poczęstunek w postaci lizaka walentynkowego. Głównym celem imprezy była promocja aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego zimą. Wczorajsza impreza zgromadziła sporą grupę miłośników jazdy na łyżwach, głównie dzieci, które postanowiły sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach zimowych. Zabawa była wspaniała, dziękujemy za udział i zapraszamy za rok. SCKiW serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji zawodów: panu Zdzisławowi Siemczykowi, pani Stelli Juszczyk oraz pracownikom Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy.

(sckiw)

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz

Pozostałe wiadomości

nazwaPies wszedł do domu, Straż Miejska szuka właściciela
21.02.20170 1447
Straż Miejska we Wschowie poszukuje właściciela psa, który dzisiejszego, 21 lutego, przedpołudnia wszedł do jednego z domów w Osowej Sieni. 
nazwa
Miliony dla ZWiK Sława
21.02.20171 1805

Ogłoszenia

Praca