Wysoka porażka na starcie 2017 roku

Środa, 18 stycznia 2017 o 10:09, aktualizacja Poniedziałek, 23 stycznia 2017 o 12:46, autor: 10 747
Wysoka porażka na starcie 2017 roku
Wysokiej porażki w pierwszym meczu w 2017 roku doznali koszykarze WSTK. W meczu wyjazdowym przeciwko WKS Śląskowi Wrocław przegrali 38:87.

Ten sezon ligowy na pewno nie należy do udanych dla koszykarzy WSTK Wschowa. W 11 dotychczasowych meczach zanotowali 10 porażek i tylko jedno zwycięstwo i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W pierwszym meczu w 2017 roku zawodnicy WSTK wyjeżdżali na mecz do Wrocławia, gdzie mierzyli się z wiceliderem. Różnica 8 miejsc w tabeli była widoczna na boisku. W żadnej z kwart wschowianie nie zdobyli więcej niż 14 punktów, a w pierwszych trzech tracąc przy tym za każdym razem ponad 20. W sobotę WSTK podejmą w hali przy Gimnazjum nr 2 zespół Górnika Trans.eu Wałbrzych. Początek spotkania o godzinie 13.30, zapraszamy do kibicowania.

(olek)

Komentarze (10)

avatar
~:)))
18.01.2017 14:36

Czy na portalu zw.pl liczą się tylko mecze rozgrywane przez starszych chłopaków ?Drużyny WSTK reprezentują również druzyny dziewczęce oraz młodsi chłopcy. :)

avatar
~do 1
18.01.2017 16:16

ale tam nie gra "miszczu", ten co go tak Numero Uno wychwala, że gdyby nie Łon to drużyna leży .... ps. Jest i Łon, a drużyna i tak leży ....

avatar
~Osoba
18.01.2017 16:54

A kto to ten "miszczu"

avatar
~???
18.01.2017 16:58

najlepszy ten jedyny nagradzany już nie tylko za grę ....tak wnioskuję. Wschowa jest mała i społeczeństwo - kibice widzą, że nie wyniki, osiągnięcia i zasługi a jedynie pochodzenie daje medalik i puchar...

avatar
~Osoba
18.01.2017 18:15

Dalej nie wiem o kogo chodzi ?

avatar
~kibic
18.01.2017 20:50

Wszystkie drużyny tylko przegrywają. Szkoda słów. Czy pieniądze z Powiatu i Gminy mają iść na chłopaków z Leszna i Głogowa ? Pozostawiam to bez odpowiedzi.

avatar
~rodzic
19.01.2017 18:46

Nie wszystkie drużyny przegrywają, zarówno dziewczynki jak i chłopcy walczą na równi z takimi potęgami w koszykówce jak Wrocław, Zielona Góra czy Gorzów Wlkp. i coraz częściej wygrywają. WSTK to nie tylko seniorzy, należy popatrzeć szerzej, na drużyny młodzieżowe,które są przyszłością dla klubu oraz całej koszykówki. Wiele dziewcząt zarówno kiedyś jak i obecnie grały lub grają z dużym powodzeniem w różnych klubach w całej Polsce.

avatar
~cwp
19.01.2017 19:35

Wkurza mnie takie gadanie, że o drużynach młodzieżowych, że trenuje tyle dzieci i młodzieży, że wygrywają, potem i tak z każdego rocznika zostaje góra 1-2 osoby do gry w seniorach.

avatar
~Osoba
19.01.2017 20:50

To już sprawa prezesa ze nie interesuje go ze młodzież może być nadzieja dla klubu liczą się tylko pieniądze. PS. Najlepiej jeszcze po przegranym meczu nakrzyczeć zamiast ich/je wesprzeć.

avatar
~Ona
23.01.2017 00:07

Powariowali wszyscy .Dlaczego ciągle tylko się wytyka,i stale ktoś wypisuje ,ze liczy się tylko kasa.Może Wschowiacy mało są zaangażowani.

Pozostałe wiadomości

nazwaPies wszedł do domu, Straż Miejska szuka właściciela
21.02.20170 1447
Straż Miejska we Wschowie poszukuje właściciela psa, który dzisiejszego, 21 lutego, przedpołudnia wszedł do jednego z domów w Osowej Sieni. 
nazwa
Miliony dla ZWiK Sława
21.02.20171 1805

Ogłoszenia

Praca