Współpracują, organizują i dzielą się zadaniami

Sobota, 18 marca 2017 o 09:06, aktualizacja Środa, 22 marca 2017 o 09:08, autor: 11 1262
Współpracują, organizują i dzielą się zadaniami
O spotkaniach z podróżnikami, które rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę, 19 marca, rozmawiamy z panią dyrektor Sławskie Centrum Kultrury i Wypoczynku Małgorzatą Sobczak oraz Tomaszem Szwarcem ze Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty. Nasi goście tłumaczą również na czym od pewnego czasu polega współpraca między instytucją a organizacją. To bez wątpienia nowość na terenie powiatu, w jaki sposób współpracują, organizują i dzielą się zadaniami. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Komentarze (11)

avatar
~Dobromir G.
18.03.2017 10:50

Gratuluję świetnej rozmowy! ;)

avatar
~Adaś
18.03.2017 11:56

Mogę Tomasza Szwarca słuchać zawsze, lubię ten styl pracy i wypowiadania się , krótko i rzeczowo, ..... jest zadanie do wykonania i to robi, nie szuka wymówek , nie używa "chińszczyzny" jako zamiennika a pierepałki zawsze są za nim. Cieszmy się i chwalmy, ..... sam jestem korzystającym, że mamy taką organizację poza jurysdykcją władzy bo może by to spartaczyli, .... a jest bardzo dobrze. Wielokrotnie podkreślałem, nie mamy rewelacyjnej władzy za to mamy w dechę trzy organizację (TH, Czas ART, UTW) , to wizytówka miasta, z ludżmi doskonale dobranymi do wykonania ważnej celowej idei. Nie można , nie należy takich perełek stracić , Oni chcą jeszcze dla nas cokolwiek zrobić, ..... są bardzo ceni , są posłaniem , wiedzą i koncepcją , mają poukładane w głowach i dają temu wyraz. Tomasz występuje tu w roli "starego wróbla" , wyrażnie dominuje , opanował sztukę organizacji twórczej doskonale, świetnie porusza się w tej materii. Nie tyle dzielą się robotą co współpracują , ... POMAGA, to jest jego cecha , .... cieszyć się razem. Jestem mieszkańce tego miasta i zdecydowanie zauważam nieprzeciętność ,... widzę różnicę w "chodzeniu po piasku" a pewnym poruszaniu się w materii kultury filmowej więc bawcie Nas tak dalej. "Helu" jak szkoda , że nie spełniasz już swojej roli . Adaś

avatar
~dziadBorowy
18.03.2017 16:57

Tomasz Szwarc jak zwykle skoncentrowany na celu i na temat. Jeden z niewielu ludzi sprawiających, że interesuję się jeszcze wydarzeniami tutaj. Patrząc z zewnętrznej perspektywy uważam że stał się najlepszą wizytówką Wschowy. Dzięki wielkie, tacy ludzie czynią świat lepszym :)

avatar
~Sławianin
19.03.2017 15:58

I to jest wszystko na co było stać naszą Panią Dyrektor. Gratuluje postawy i sukcesów .Sława jest z Pani dumna .HIHIHIHIHi

avatar
~wschowianin
20.03.2017 08:21

Masz rację Adasiu, że np Czas Art to wizytówka naszego miasta. Naprzeciwko "Wieśniaka" ma nawet swój pomnik. Już to działanie winno ich dyskredytować. A ty dalej swoje.

avatar
~lili
20.03.2017 09:46

do ~Sławianin - Zapraszamy do działania, bo pewnie tyle zrobiłeś dla Sławy, że mucha nie siada, bo się boi :-) Super inicjatywa, tym bardziej, że wychodzi też poza Sławę. Ciosaniec, Śmieszkowo i Krzepielów również serdecznie zapraszają na spotkania z podróżnikami. Brawo!!!

avatar
~Adaś
20.03.2017 10:59

Ad. wschowianin - Szanowny Panie, teraz co się stanie z budynkiem pod kinie "Hel" jest tylko i wyłącznie w decyzji nowego właściciela , więc wszelkie uwagi do niego. Proszę nie propagować tezy , że kupował kota w worku ? a jeśli tak było , to nazwę to ryzykiem biznesowym a Pan z pewnością "hazardem inwestycyjnym" z "karkołomnym" udziałem org. Czas ART ? Proszę forumowicza ....... nawet gdyby nie wrzuciła swoich "pięciu groszy" Pani prezes Małkus , to i tak inwestor zostałby w "olśniony i skarcony" po czasie ....... im prędzej tym lepiej , bo na dzisiaj mniej go to "boli" . Biznes to nie zawsze spław po fali.... a sytuacja nie jest wcale beznadziejna , będzie tylko kosztowniejsza. Adaś

avatar
~do Adasia
20.03.2017 11:18

Jeżeli do tego dorzucić duże prawdopodobieństwo zakupu mleczarni, to przyzna pan, że mamy już czego żałować i gryźć z nerwów paznokcie. Tolerowałby pan takie "pięć groszy" w swojej firmie?

avatar
~Adaś
20.03.2017 12:32

Ad. "do Adasia" - to tylko hipotezy, .... niech wreszcie Pan uwierzy, ... jak pójdziemy na "piwo" to możemy rozmawiać co to jest w marzeniach i się "oblizywać" ....... ( np. o blondynkach) ? biznes czegoś takiego już nie toleruje, teraz działa się na zasadach ASAP (as soon as possible) ale crosscheck obowiązuje. Adaś

avatar
~do Adasia
20.03.2017 12:34

Sprzedawał jeden taki krowę. Podobno zdrowa, młoda i dużo mleka daje. Znalazł się kupiec, transakcja ubita. Przechodzień obserwujący transakcję zwraca uwagę, że ta krowa wymion nie ma. Toż to po prostu byk! Jak takiego wydoić? Kupiec żąda aby nieuczciwy sprzedawca odkupił rzekomą krowę. Ma rację? MORAŁ: Powiesić spostrzegawczego przechodnia.

avatar
~viator
20.03.2017 13:11

Czy to wiarygodne, że inwestor, który kupuje nieruchomość w strefie ochrony konserwatorskiej tylko z myślą o jej wyburzeniu, będzie "inwestował" w zespól budynków po dawnej mleczarni, które są wpisane w ewidencje zabytków? Jeśli lubi zabytkową substancję i bycie sprawcą "nowego życia" dla obiektów architektonicznych sprzed 100 lat to budynek po dawnym kinie powinien nie stanowić dla niego problemu a wyzwanie. Czy potencjalny inwestor zainteresowany był budynkami po dawnej mleczarni czy atrakcyjnym placem przy ul. St. Moniuszki?