TworzymyGłos Regionu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

- już w ten weekend

Środa, 08 stycznia 2020 o 10:27, aktualizacja Czwartek, 09 stycznia 2020 o 23:55, autor: 11 1471
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Przed nami bardzo pracowity weekend. 12 stycznia 2020 r. we Wschowie tak jak w innych miastach Polski i na całym świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomoc.
Sztab WOŚP Wschowa działać będzie od godz. 8:00 w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Na Wschowskim rynku od godz. 15:00 odbędą się koncerty, występy i licytacje gadżetów WOŚP. Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału i połączenia się tego dnia. Tylko razem możemy zdziałać cud! Chyba zgodzicie się z tym, że ten jeden dzień w roku, zimną, w styczniu jest i tak najbardziej gorącym dniem roku :) Bądźmy razem!


REKLAMA

Komentarze (11)

avatar

avatar
~as
08.01.2020 10:37

znowu kolejna rozwydrzona impreza przed nami

avatar
~do - "as"
08.01.2020 12:20

skandaliczny wpis, jesteś 1/2 ignorantem, oby twoje dziecko nie musi błagać WOŚP o pomoc

avatar
~Adaś
08.01.2020 11:58

Każdy myśli (o WOŚP) i zrobi jak uważa. ? Mnie utkwił kiedyś w pamięci apel lekarza chirurga który zwrócił się z prośbą owo taką : jak tylko możesz to pomóż, dziecko jest pacjentem które mało żąda. Są to słowa skierowane do każdego, bez podtekstu politycznego co to został od paru lat utworzony, ….. nie ma przymusu więc i komentarz jest krótki. Jak widzisz w tym oszustwo p. Owsiaka to zostaw to bez komentarza, nie ma presji . Ja przekazuję od lat, nie dam na "gorące źródła" a dam Jurkowi z WOŚP …... "wolna wola" . Adaś

avatar
~wschowa_dla_wolności
08.01.2020 13:23

Oczywiście wrzucimy pieniążki dla potrzebujących. Oczywiście cieszymy się że burmistrz naszego miasta włączy się w tą szlachetną akcję. Oczywiście się włączy, bo ta akcja jest to sprawa bardzo nośna PRowo. A fakty są takie. Cała zbiórka na WOŚP pozwala na zgromadzenie kwoty która jest promilem, dosłownie promilem kwoty która jest wydatkowana z budżetu państwa służbę zdrowia. A jest to medialnie przedstawione tak jakby bez tej zbiórki, szpitale by padły. PR,PR ponad wszystko. Ale i tak wrzucimy do puszek.

avatar
~do - "wschowa_dla_wolności" -
08.01.2020 14:05

Jak to pisałeś to rączki jak miałeś złożone ?

avatar
~Uczciwość ...
08.01.2020 13:44

Tu widzimy jaki jest stosunek " Polaka Katolika " do Szczytnych i Ofiarnych postaw Uczciwych Polaków w stosunku dla innych potrzebujących w Naszym Biednym Kraju !!!. Tu widać jak na dłoni, że ci co na co dzień - być może - uczestniczą na pokaz w katolickich procesjach zachowują się wobec tak szczytnych celów ????. Pytanie ilu takich jest w naszym Wschowskim społeczeństwie ???. Wstyd, że taki jeden z drugim zabiera publicznie głos - najwyraźniej to kojarzy mi się z tymi co na "białe mówią czarne, a na czarne mówią białe ....". !

avatar
~Jan Kotwicki
08.01.2020 14:55

Ja nie tylko zabiorę głos ale tez pod tym podpiszę się. Projekt tzw. "orkiestry" jest dwutorowy gdzie obok szlachetnych pobudek funkcjonuje ewidentne zło. Nie będę tego rozwijał choć było by o czym pisać. Przed nami "pracowity" dzień szczególnie dla młodych oraz dla różnych instytucji zapedzonych pod przymusem do świadczenia radosnych przyjemności. Zatem proponuje dobrze obserwować imprezę i policzyć koszta a następnie zestawić z zebranymi pieniędzmi. Sam jestem ciekawy bilansu. Cudu nie będzie choćby z tego powodu że to lewacki projekt. Módlmy się by nie padało bo szkoda dzieci!

avatar
~Matka
08.01.2020 15:00

Proszę zauważyć, że w tym kraju wszystko co nie pisowskie trzeba Narodowi Obrzydzić, Opluć, wyNazywać,..... bo ich ideologia tak jak ongiś komunistyczna tego nie zdzierży !!!!!. Widać to jak w lustrze "uczciwości pisowskiej" w tzw. Narodowej Telewizji ...!. Pytanie; jak ci obecni towarzysze zniosą to wszystko po upadku ich "wodza" ?, czy oby nie jak dawni towarzysze pezeper ...?

avatar
~Wschowianin
08.01.2020 23:14

as idź się leczyć

avatar
~Kuba
09.01.2020 10:44

Panie Kotwicki, ktoś tu prosi o nie upolityczniania tego wydarzenia a pan jak zwykle - bo to lewacki projekt ! Pana tok myślenia i postępowania można by i w ten mankiet "doprasować" - przed 89 byłeś ich "apostołem" naraz stałeś się Polonusem bez orderu ? Nie chcesz nie daj ale zdobądź się choć raz na przyzwoitość.

avatar
~Zenek
10.01.2020 13:21

Serdecznie zapraszam pASTA, pGLIŃSKIEGO, pBIELAWSKIEGO i oczywiście radną wojewódzką pMAŁGORZATĘ GOŚNIOWSKĄ- KOLĘ. Pokażcie, że jesteście z mieszkańcami naszego regionu nie tylko podczas kampanii wyborczych.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl