TworzymyGłos Regionu

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

- ruszyła piąta edycja ogólnopolskiego konkursu

Poniedziałek, 02 grudnia 2019 o 09:40, autor: 0 602
WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie zaprasza do udziału w ogólnopolskim projekcie, który wspiera czytelnictwo i kształtuje kompetencje czytelnicze nawet tych najmłodszych. Czytanie książek to wspaniała, efektywna i na dodatek bezpłatna metoda rozwoju młodego człowieka, a celem konkursu jest tworzenie społeczności aktywnych czytelników i wyłonienie tych najlepszych. Zapraszamy do udziału przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych oraz biblioteki działające na terenie powiatu wschowskiego.

Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić oraz dostarczyć podpisane przez dyrektora placówki zgłoszenie (w formie papierowej lub skanu) do Koordynatora Powiatowego w Bibliotece Publicznej we Wschowie, Plac Farny 3, 67-400 Wschowa, mail bwypwschowa@gmail.com.

Zapisy do konkursu potrwają do 10 stycznia 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy i wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej www.wielka-liga.pl, informacje można uzyskać również u Koordynatora Powiatowego, telefonicznie pod numerem 65 540 21 33 lub osobiście w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie.

Czekamy na zgłoszenia placówek.

(Biblioteka Publiczna we Wschowie)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl