W weekend grały drużyny z powiatu wschowskiego. Trzy zwycięstwa i jedna porażka

Poniedziałek, 25 marca 2019 o 12:15, aktualizacja Piątek, 29 marca 2019 o 16:33, autor: 0

W weekend grały drużyny piłkarskie z powiatu wschowskiego. Dąb Przybyszów w IV lidze, wygrał na wyjeździe ze Sprotavią Szprotawa 4:0. W klasie A nasze drużyny zanotowały 2 zwycięstwa – Orzeł Szlichtyngowa i Dąb II Przybyszów. Avia Siedlnica, wicelider tabeli przegrała na własnym boisku z liderem Zorzą Ochla.

Dab Przybyszów pewnie pokonuje na wyjeździe w 17 kolejce IV ligi Sprotavię Szprotawa 4:0, wygrywając do przerwy 2:0. Bramki dla drużyny strzelili w pierwszej połowie: Adrian Kręc i Damian Koppenhagen. W drugiej połowie kolejne 2 bramki strzela Bartosz Skiba.

Dąb zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie. Najbliższy mecz rozegra u siebie ze Spójnią Ośno Lubuskie, która w tabeli zajmuje 8 miejsce. Ich pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się remisem 2:2.

Ze zmiennym szczęściem grali nasi piłkarze w klasie A. Avia Siedlnica przegrała na własnym boisku 4:3. Ze zwycięstwem nie mieli problemów Orzeł Szlichtyngowa i Dąb II Przybyszów. Obie drużyny również grały przed własną publicznością. Orzeł pokonał Błękitnych Wierzbnicę 2:1, a Dąb 3:0 LKP Stypułów.

Po 14 kolejkach Avia z 32 punktami zajmuje 2 miejsce, 5 miejsce i 24 punkty ma Orzeł Szlichtyngowa, a Dąb II Przybyszów z 19 punktami zajmuje 7 miejsce. W następnej kolejce wszystkie drużyny z powiatu wschowskiego, grające w klasie A, rozegrają spotkania na wyjeździe.