Turniej piłki nożnej „Ferie na wesoło”

Czwartek, 09 lutego 2017 o 10:01, aktualizacja Poniedziałek, 13 lutego 2017 o 12:07, autor: 0 1462
Turniej piłki nożnej „Ferie na wesoło”

7 lutego odbyła się II edycja turnieju piłki nożnej zorganizowanego w hali Gimnazjum nr 2 we Wschowie pod hasłem „Ferie na wesoło”. Celem turnieju jak co roku jest propagowanie sportu i zdrowego trybu spędzania wolnego czasu w dniu wolnym od zajęć szkolnych.

W turnieju udział wzięło sześć zespołów, zarówno dziewcząt jak i chłopców: Były do Smerfy, Dzikie Smerfy, Korona 2004, Hellish Five, Kodżirasy oraz zespół żeński pod nazwą Piłkary Gim 2. Rozgrywki przebiegały w sportowej, sympatycznej atmosferze. Rywalizowano w systemie każdy z każdym po 14 minut. Na najlepsze zespoły czekały pamiątkowe puchary. Po rozegnaniu kompletu spotkań najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Smerfów. Kolejne lokaty zajmowały odpowiednio:

  1. Smerfy
  2. Kodżirasy
  3. Dzikie Smerfy
  4. Hellish Five
  5. Korona 2004
  6. Piłkary Gim 2

Organizator pan Rafał Kulczykowski dziękuje serdecznie wszystkim drużynom  za walkę w duchu fair play, rywalizację często do ostatnich sił oraz pomoc w przygotowaniu zawodów panu Markowi Krembuszewskiemu.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaWoda nadal zdatna do pica wyłącznie po przegotowaniu
11.12.20170 48
Trwają prace nad przywróceniem pełnej przydatności wody z sieci wodociągowej we Wschowie i Przyczynie Dolnej do spożycia. Wciąż aktualny jest czwartkowy komunikat Państwowej Powiatowej ...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl