Turniej piłki nożnej „Ferie na wesoło”

Czwartek, 09 lutego 2017 o 10:01, aktualizacja Poniedziałek, 13 lutego 2017 o 12:07, autor: 0 1211
Turniej piłki nożnej „Ferie na wesoło”
7 lutego odbyła się II edycja turnieju piłki nożnej zorganizowanego w hali Gimnazjum nr 2 we Wschowie pod hasłem „Ferie na wesoło”. Celem turnieju jak co roku jest propagowanie sportu i zdrowego trybu spędzania wolnego czasu w dniu wolnym od zajęć szkolnych.

W turnieju udział wzięło sześć zespołów, zarówno dziewcząt jak i chłopców: Były do Smerfy, Dzikie Smerfy, Korona 2004, Hellish Five, Kodżirasy oraz zespół żeński pod nazwą Piłkary Gim 2. Rozgrywki przebiegały w sportowej, sympatycznej atmosferze. Rywalizowano w systemie każdy z każdym po 14 minut. Na najlepsze zespoły czekały pamiątkowe puchary. Po rozegnaniu kompletu spotkań najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Smerfów. Kolejne lokaty zajmowały odpowiednio:

  1. Smerfy
  2. Kodżirasy
  3. Dzikie Smerfy
  4. Hellish Five
  5. Korona 2004
  6. Piłkary Gim 2

Organizator pan Rafał Kulczykowski dziękuje serdecznie wszystkim drużynom  za walkę w duchu fair play, rywalizację często do ostatnich sił oraz pomoc w przygotowaniu zawodów panu Markowi Krembuszewskiemu.

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz

Pozostałe wiadomości

nazwaPrezes Kazimierz Kęs daje czas do końca marca na publikację wyjaśnień. Co zrobi radny Paweł Żygadło?
22.03.20170 693
Kazimierz Kęs prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. zamieścił list otwarty w którym odnosi się do wypowiedzi radnego Pawła Żygadły, która miała miejs...

Ogłoszenia

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl