Trwają zapisy do publicznych przedszkoli w gminie Wschowa

Piątek, 03 marca 2017 o 16:07, autor: 8 460
Trwają zapisy do publicznych przedszkoli w gminie Wschowa
TYLKO do 15 marca 2017 roku trwają zapisy do publicznych przedszkoli w naszej gminie.

Zapraszamy do odbioru kart zapisu dziecka w godz. 6:30 – do 16:00 w placówkach:

Samorządowe Przedszkole nr 5

„Słoneczne Przedszkole”

ul. Targowa 8

tel. 65 540 28 27; 65 540 71 69

 

Samorządowe Przedszkole nr 3

„Wesoła Trójeczka”

ul. Plac Kosynierów 1

tel. 65 540 26 44

 

Samorządowe Przedszkole nr 1

„Tu mieszka bajeczka”

ul. Moniuszki 9

Tel. 65 540 23 11

Komentarze (8)

avatar
~ruda
03.03.2017 20:40

Tylko do 15 marca? Zawsze było do końca III, cos się zmieniło?

avatar
~Mama
04.03.2017 08:30

Taką decyzję podejmuje chyba Pani Burmistrz :( Teraz chcą zamknąć przedszkole? :(

avatar
~hmm
04.03.2017 09:28

A na zdjęciu moja piękna Zosieńka...

avatar
~Mama1
04.03.2017 10:22

Koleżanki dziecko chodzi do samorząowego przedszkola. Mówiła mi że nie płaci za przedszkole, tylko za wyżywienie.Czy ktoś orientuje jak to wygląda w przedszkolach samorządowych i czy dotyczy to wszystkich dzieci?

avatar
~mama
04.03.2017 18:44

W samorządowych przedszkolach nie płacą za pobyt sześciolatki i dzieci, które ukończyły 5 lat- płacą tylko wyżywienie.Młodsze płacą tylko po 1zł za godziny po 12.30 do 16, jeśli nie chodzą do przedszkola, bo są np chore to nie ma żadnych opłat.

avatar
~Do kom .2 do mamy
08.03.2017 08:46

Jak niewiesz to niepisz bzdur ,o zamknieciu przeczkoli

avatar
~głos na trójeczkę
17.03.2017 12:55

polecam wszystkim wesołą trójeczkę, to nie jest tylko moja opinia - jest nas wielu. Miłe panie, wesołe dzieci, a przede wszystkim dobrze wychowywane, czyli wsparcie dla rodziców jest! Pozdrawiam i polecam

avatar
~Kasia
17.03.2017 21:51

Przedszkole publiczne tylko dla.niepracujacych rodziców. !!! Jeżeli się pracuje to dziecko musi być w przedszkolu minimum 8.5godziny co daje 4zł dziennie dopłaty tj.miesięcznie średnio 80zł. Plus opłata za wyżywienie ok.120zł co daje razem 200zł. I o godzinie 15.30 Panie tupia nogami przy drzwiach żeby już być po dziecko. Za przedszkole prywatne place ok 300zł. miesięcznie. Nic nie dokładam, nie kupuje przyborów typu kredki pisaki blok.plastelina. Nie płacę komitetu i innych takich. Dziecko ma zajęcia dodatkowe angielski, niemiecki, rytmike, religie, przedstawienia, tańce, alpaki i inne. Opieka jest zapewniona do 17. Bylam zwiedzic publiczne przedszkola i warunki niebo a ziemia. Każdy ma prawo wyboru. Ja wybrałam.przedszkole prywatne.?