TworzymyGłos Regionu

Szkolenie dla organizacji pozarządowych [ZDJĘCIA]

Wtorek, 08 września 2020 o 15:09, aktualizacja Wtorek, 08 września 2020 o 15:13, autor: 0 365
Szkolenie dla organizacji pozarządowych [ZDJĘCIA]

W poniedziałek, 7 września w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa odbyło się szkolenie dla organizacji pozarządowych, które chcą realizować projekt w ramach Regionalnego Konkursie Grantowym Równać Szansę. Szkolenie prowadzili pracownicy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, operatora projektu.

Regionalny Konkurs Granowy Równać Szanse skierowany jest do organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz bibliotek i domów kultury z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. W ramach wsparcia realizowane mogą być projekty realizujące półroczne działania z młodzieżą w wieku od 12 do 19 roku życia, a wysokość dofinansowania wynosi 8 500 zł.

Szkolenie, jakie odbyło się w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa miało na celu przekazanie wiedzy jak skutecznie przygotować wniosek o dofinansowanie, które informacje będą brane pod uwagę w ocenie merytorycznej wniosku i jakie przykładowe zadania mogą podlegać dofinansowaniu. Z propozycji szkolenia skorzystało osiem organizacji: przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych, Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej, Związek Harcerstwa Polskiego, Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno Koszykarskie, Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki, Stowarzyszenie Absolwentów Gimnazjum i Liceum we Wschowie.

Nabór wniosków w projekcie trwa do 27 października, projekt musi zostać zrealizowany w terminie od 1.02.2021 do 31.07.2021. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.rownacszanse.pl

(UMiG Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl