TworzymyGłos Regionu

Szef wschowskiej policji docenił pracę  Ratownictwa Wodnego Sława

Poniedziałek, 12 marca 2018 o 16:21, aktualizacja Wtorek, 13 marca 2018 o 09:16, autor: 0 1894
Szef wschowskiej policji docenił pracę  Ratownictwa Wodnego Sława

Podczas uroczystego zebrania sprawozdawczo-wyborczego sławskiego Ratownictwa Wodnego, które odbyło się 10 marca w Radzyniu, insp. Tomasz Kłosowski podziękował całej ekipie  za zaangażowanie oraz wzorcowo układającą się współpracę.

Komendant Powiatowy Policji we Wschowie, insp. Tomasz Kłosowski podziękował wszystkim członkom Ratownictwa Wodnego w Sławie, na czele którego stoi Robert Wagner, za profesjonalizm oraz pasję z jaką ratownicy wykonują działania.

 - Wspólne działania szkoleniowe, poszukiwawcze, monitoring Jeziora Sławskiego, w szczególności w sezonie letnim to jedynie niektóre przedsięwzięcia wschowskiej Policji z Ratownictwem Wodnym w Sławie - podkreśla Oficer Prasowy KPP Wschowa, Maja Piwowarska

Szef wschowskiej Policji wyraził również wdzięczność za otwartość i ogromną chęć podejmowania współpracy w zaplanowanych tegorocznych działaniach na Jeziorze Sławskim.

Jak mówi Rzecznik Prasowy KPP Maja Piwowarska:

- Sobotnie spotkanie było świetną okazją do wyrażenia podziękowań za minione lata współpracy, okazaną pomoc przy realizacji zarówno działań ćwiczebnych, jak również realnych działań poszukiwawczych, gdzie w grę wchodziły ludzkie życie i upływające minuty.  

Warto też dodać, że szef wschowskiej policji zaprosił młodych ratowników do wstępowania w szeregi policji.

(Julia Wycichowska/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl