Świetny występ biegaczy z LLKS Osowa Sień

Poniedziałek, 06 marca 2017 o 09:30, aktualizacja Piątek, 10 marca 2017 o 09:37, autor: 0 1240
Świetny występ biegaczy z LLKS Osowa Sień
Wschowscy biegacze rozpoczęli rywalizację przełajową od bardzo ważnej imprezy, jaką były rozegrane w minioną sobotę 4.03.2017r Mistrzostwa Polski LZS w Biegach Przełajowych. Przy pięknej, wiosennej pogodzie, blisko 300 najlepszych biegaczy zrzeszenia z całego kraju, walczyło w Żerkowie o miano najlepszych. Zawody te były dla większości biegaczy z kraju pierwszą okazją w sezonie do walki o medale.  Znakomicie zaprezentowali się w tych zawodach wschowscy biegacze z LLKS Osowa SieńW klasyfikacji klubowej zajęli znakomite 6 miejsce w Polsce. 1 miejsce zajęli zawodnicy Podlasia Białystok.

Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Klaudia Pawlus. W rywalizacji Juniorek Młodszych na dystansie 2000m zdobyła bardzo cenny złoty krążek. Młoda zawodniczka kontrolowała rywalizację od startu do mety, odnosząc bardzo przekonywujące zwycięstwo.

Na dystansie 1500m w kategorii młodziczek 8 miejsce zajęła 14-sto letnia Julia Ścisłowska, która czyni coraz większe postępy w rywalizacji do lat 16. 16-letni  Dominik Wałowski zajął bardzo dobre 14 miejsce na dystansie 3000m w debiucie w nowej kategorii wiekowej do lat 18. 

W rywalizacji młodzieżowej na dystansie 3000m na 6 pozycji uplasowała się Lidia Zając. A w biegu dodatkowym na 1000m dzieci starszych na 3 stopniu podium ukończył rywalizację Gabriel Dziełakowski. Brawa należą się również pozostałym punktującym zawodnikom: Jan Kupisz, Maria Ciemierzewska, Kacper Chruszczewski, Rafał Nowiński, Adrian Ławecki. Końcowy wynik należy uznać za bardzo dobry start podopiecznych trenera AndrzejaOrłowskiego. To bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi imprezami centralnymi.

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl