Sukces motocrossowców WKM Wschowa

W Chojnie posypało medalami

Poniedziałek, 21 października 2019 o 13:03, aktualizacja Poniedziałek, 21 października 2019 o 13:09, autor: 2

W województwie zachodnio-pomorskim w miejscowości Chojna odbyła się runda finałowa Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie . Świetne wyniki osiągnęli zawodnicy Wschowskiego Klubu Motorowego. W klasyfikacji klubowej wschowski zespół wywalczył tytuł Klubowego Mistrza Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie na 42 sklasyfikowane kluby. Szczerze gratulujemy wyników.

Klasa MX Master      Marek Kreczetowski – III miejsce

W klasyfikacji końcowej Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej tytuły mistrzowskie i  wicemistrzowskie zdobyli :