TworzymyGłos Regionu

Sportowe Lubuskie

- wizyta uczniów SP2 w WOSiR Drzonków

Piątek, 06 grudnia 2019 o 10:50, autor: 2 1151
Sportowe Lubuskie

W poniedziałek, 2 grudnia 2019 r., 25 osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie gościła w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Wizyta była związana z pilotażowym projektem SPORTOWE LUBUSKIE, zorganizowanym w celu stworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu i rekreacji w województwie lubuskim, poprzez aktywizację sportową dzieci i młodzieży z klas IV – VIII szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie była jedną z 20 szkół województwa lubuskiego, która wzięła udział w tym projekcie.

Podczas pobytu w Drzonkowie uczniowie mieli okazję sprawdzić się w dyscyplinach indywidualnych (szermierka) oraz grach zespołowych (boccia). Atrakcją była również nauka pływania pod okiem instruktora na 25 metrowym basenie czy pobyt w grocie solnej.

Na zakończenie wizyty, z rąk zastępcy dyrektora WOSiR, pani Jolanty Starzewskiej, każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i souvenir, a cała grupa zaproszenie do udziału w wiosennej edycji projektu.

Opiekunami uczniów podczas wyjazdu były panie: Małgorzata Kordek oraz Genowefa Turowska.

(SP 2 Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Jan Kotwicki
13.12.2019 06:27

A o strzelnicy jakoś cicho!

avatar
~DO-JK
13.12.2019 09:31

Nie myli i nie mieszaj sportu z mobilnością zbrojną, która opanowała twój umysł i ciągle do tej sprawy "strzelnicy" wracasz !. jak ci mało strzelania to wciel się do wojska ew. zgłoś się jako poborowy na ćwiczenia do NATO !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl