TworzymyGłos Regionu

Sławskie spotkanie z przedsiębiorcami

w pensjonacie Słoneczko [GALERIA]

Piątek, 07 lutego 2020 o 21:27, aktualizacja Sobota, 08 lutego 2020 o 01:09, autor: 4 1547
Sławskie spotkanie z przedsiębiorcami

Jak co roku, burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła, zaprosił przedstawicieli lokalnych firm na spotkanie. Od lat jest ono okazją do integracji środowiska przedsiębiorców. Burmistrz przywitał każdego z osobna oraz przedstawił najważniejsze kierunki rozwoju gminy. Właściciele firm mieli okazję do rozmów ze Starostą wschowskim Andrzejem Bielawskim i przedstawicielami starostwa powiatowego , pracownikami gminnych urzędów, służb mundurowych i biura pracy. Obecna na spotkaniu była również z-ca dyrektora generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa - Małgorzata Gośniowska-Kola.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Poparzony władzą
08.02.2020 07:25

To we Wschowie nie ma przedsiębiorców?

avatar
~Kuba
08.02.2020 11:50

Gratuluję gminie takiego burmistrza, to osoba nadspodziewanie dobrze wpasowana do roli jaką pełni. Szkoda p. burmistrzu, że nie zaprosił Pan ( i w przeszłości) burmistrzów z Wschowy i Szlichtyngowy aby zobaczyli na własne oczy na czym polega integracja i ugruntowywanie stosunków z miejscowymi przedsiębiorcami. Panu Sadrakule się to opłaca, pozostałym już nie ? Bierność i bezczyn, prawdziwy high life .

avatar
~DO-poparzony władzą...
08.02.2020 17:55

Nie chwal dnia przed zachodem słońca ...... itd. . Jak na OKO to cos mało tych zaproszonych "przedsiębiorców" w tej Sławie i Gminie na tej salce !. Ciekawe z jakiego klucza byli oni zapraszani ......???. Po drugie; kto to wszystko finansował i w jakim celu ????. Cel....!.

avatar
~do poparzonego
09.02.2020 15:02

Rzeczywiście piszesz jak poparzony, bo wszystko jest w artykule. Cel - integracja środowiska przedsiębiorców. Koszty, pewnie niewielkie, poniosła gmina jako gospodarz. Daję głowę, że nie byłeś obecny, stąd ta złośliwość.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl