Sława: Od piątku na łyżwy

Czwartek, 02 lutego 2017 o 16:52, aktualizacja Czwartek, 09 lutego 2017 o 16:44, autor: 9 3207
Sława: Od piątku na łyżwy

Na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku powstało lodowisko. Będzie czynne już od piątku (3 lutego) w godzinach od 14:00 do 18:00. I podobnie każdego, następnego dnia. Lodowisko będzie oświetlone, ma być piecyk, przy którym będzie można się ogrzać, a bezpieczeństwa użytkowników pilnował będzie ratownik.

SCKiW przygotowało nową atrakcję dla wszystkich mieszkańców gminy. Od piątku (3 lutego) będzie można wybrać się całymi rodzinami na łyżwy.

- W tym roku warunki atmosferyczne pozwoliły na przygotowanie lodowiska - mówi Małgorzata Sobczak dyrektor SCKiW - sławscy strażacy wylali wodę na zamarzniętą część kąpieliska, co pozwoliło wyrównać wszelkie nierówności i od piątku od godziny 14:00 do 18:00 lodowisko będzie gotowe do użytku.

Lodowisko będzie tak długo funkcjonowało, jak pozwolą na to warunki atmosferyczne. Jak zapewnia pani dyrektor dookoła lodowiska mają palić się lampki, ma rozbrzmiewać muzyka, a także przygotowany będzie piecyk, przy którym będzie można się ogrzać.

(rak/foto: olek)

REKLAMA

Komentarze (9)

avatar
~Tomek
02.02.2017 17:28

A będzie można wypożyczyć łyżwy?

avatar
~Jan Kotwick
03.02.2017 14:31

W ostatnią niedzielę jeszcze nikt nie ślizgał się na łyżwach na wschowskich stawach. Prawdopodobnie nikt nie powiedział młodym Wschowianom o tej możliwości.

avatar
~qwerty
03.02.2017 17:39

Panie Janie. Na stawach nie ma warunków. Zalegający śnieg po odwilży zamarzł jest nierówno.

avatar
~Jan Kotwick
03.02.2017 19:01

Raczej na Facebok-u nie było żadnej informacji - oto przyczyna!

avatar
~BaBa
03.02.2017 22:21

Panie Kotwicki - marudzisz pan z nudów ! Trzeba było odgarnąć śnieg ,zwołać dzieciaki na facebooku ( jesteś tam aktywny ) ,pobawić się z nimi , może nawet przypilnować .Zrobiłbyś pan dobry uczynek a tak czepiasz się wszystkich , dajesz rady rodzicom i nauczycielom choć sam nigdy w życiu tych ról nie pełniłeś .

avatar
~Jan Kotwick
04.02.2017 10:00

Ja mam siedemdziesiąt lat i odgarnianie śniegu to raczej propozycja nie dla mnie! Co zaś się tyczy bycia nauczycielem to mam za sobą to doświadczenie. Odniosłem nawet sukces. Tylko że problem ze mną jest taki: ja nie godzę się na lewackie totalne duraczenie młodzieży. Ale temat rozwinę przy lepszej okazji bo tu na tym forum po prostu niema z kim debatować!

avatar
~BaBa
04.02.2017 11:59

Piszesz panie Kotwicki takie dyrdymały jakbyś sądził ,że Ciebie we Wschowie nikt nie zna.Mam również siedemdziesiąt lat , znam ciebie ,pamiętam jak latałeś na Zaciszu w krótkich spodenkach.Nigdy nie byłeś nauczycielem !! Chyba ,że szkoliłeś swoje lisy i nutrie !!

avatar
~Jan Kotwick
05.02.2017 09:10

Teraz jestem pewien BaBo że jednak mnie nie znasz. Tylko nie rozumiem skąd taka wrogość zalatująca szantażem ? Dopóki będę przekonany że mam coś do powiedzenia lub zaoferowania nie będę "siedział cicho". Jednak te osobiste wycieczki są zbędne i watro by się zastanowić i pochylić nad rzeczywistymi problemami nurtujące nasze wschowskie środowisko. Jak na razie chętnych brak. osoby dostojne już słusznego wieku mogły by zaoferować duży wkład intelektualny do publicznej debaty ale z nieznanych powodów nie chcą.

avatar
~ja
05.02.2017 13:57

Panie Kotwicki, naprawdę myślisz, że we Wschowie ludzie mają tak krótką pamięć??? Pan - nauczycielem??? Niech pan sobie nie żartuje!!! I gdzie pan był tym "nauczycielem"? Bo tych pana wypocin na forum zw nauczaniem nazwać nie można!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaWoda nadal zdatna do pica wyłącznie po przegotowaniu
11.12.20170 82
Trwają prace nad przywróceniem pełnej przydatności wody z sieci wodociągowej we Wschowie i Przyczynie Dolnej do spożycia. Wciąż aktualny jest czwartkowy komunikat Państwowej Powiatowej ...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl