Sława: Od piątku na łyżwy

Czwartek, 02 lutego 2017 o 16:52, aktualizacja Czwartek, 09 lutego 2017 o 16:44, autor: 9 2960
Sława: Od piątku na łyżwy
Na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku powstało lodowisko. Będzie czynne już od piątku (3 lutego) w godzinach od 14:00 do 18:00. I podobnie każdego, następnego dnia. Lodowisko będzie oświetlone, ma być piecyk, przy którym będzie można się ogrzać, a bezpieczeństwa użytkowników pilnował będzie ratownik.

SCKiW przygotowało nową atrakcję dla wszystkich mieszkańców gminy. Od piątku (3 lutego) będzie można wybrać się całymi rodzinami na łyżwy.

- W tym roku warunki atmosferyczne pozwoliły na przygotowanie lodowiska - mówi Małgorzata Sobczak dyrektor SCKiW - sławscy strażacy wylali wodę na zamarzniętą część kąpieliska, co pozwoliło wyrównać wszelkie nierówności i od piątku od godziny 14:00 do 18:00 lodowisko będzie gotowe do użytku.

Lodowisko będzie tak długo funkcjonowało, jak pozwolą na to warunki atmosferyczne. Jak zapewnia pani dyrektor dookoła lodowiska mają palić się lampki, ma rozbrzmiewać muzyka, a także przygotowany będzie piecyk, przy którym będzie można się ogrzać.

(rak/foto: olek)

Komentarze (9)

avatar
~Tomek
02.02.2017 17:28

A będzie można wypożyczyć łyżwy?

avatar
~Jan Kotwick
03.02.2017 14:31

W ostatnią niedzielę jeszcze nikt nie ślizgał się na łyżwach na wschowskich stawach. Prawdopodobnie nikt nie powiedział młodym Wschowianom o tej możliwości.

avatar
~qwerty
03.02.2017 17:39

Panie Janie. Na stawach nie ma warunków. Zalegający śnieg po odwilży zamarzł jest nierówno.

avatar
~Jan Kotwick
03.02.2017 19:01

Raczej na Facebok-u nie było żadnej informacji - oto przyczyna!

avatar
~BaBa
03.02.2017 22:21

Panie Kotwicki - marudzisz pan z nudów ! Trzeba było odgarnąć śnieg ,zwołać dzieciaki na facebooku ( jesteś tam aktywny ) ,pobawić się z nimi , może nawet przypilnować .Zrobiłbyś pan dobry uczynek a tak czepiasz się wszystkich , dajesz rady rodzicom i nauczycielom choć sam nigdy w życiu tych ról nie pełniłeś .

avatar
~Jan Kotwick
04.02.2017 10:00

Ja mam siedemdziesiąt lat i odgarnianie śniegu to raczej propozycja nie dla mnie! Co zaś się tyczy bycia nauczycielem to mam za sobą to doświadczenie. Odniosłem nawet sukces. Tylko że problem ze mną jest taki: ja nie godzę się na lewackie totalne duraczenie młodzieży. Ale temat rozwinę przy lepszej okazji bo tu na tym forum po prostu niema z kim debatować!

avatar
~BaBa
04.02.2017 11:59

Piszesz panie Kotwicki takie dyrdymały jakbyś sądził ,że Ciebie we Wschowie nikt nie zna.Mam również siedemdziesiąt lat , znam ciebie ,pamiętam jak latałeś na Zaciszu w krótkich spodenkach.Nigdy nie byłeś nauczycielem !! Chyba ,że szkoliłeś swoje lisy i nutrie !!

avatar
~Jan Kotwick
05.02.2017 09:10

Teraz jestem pewien BaBo że jednak mnie nie znasz. Tylko nie rozumiem skąd taka wrogość zalatująca szantażem ? Dopóki będę przekonany że mam coś do powiedzenia lub zaoferowania nie będę "siedział cicho". Jednak te osobiste wycieczki są zbędne i watro by się zastanowić i pochylić nad rzeczywistymi problemami nurtujące nasze wschowskie środowisko. Jak na razie chętnych brak. osoby dostojne już słusznego wieku mogły by zaoferować duży wkład intelektualny do publicznej debaty ale z nieznanych powodów nie chcą.

avatar
~ja
05.02.2017 13:57

Panie Kotwicki, naprawdę myślisz, że we Wschowie ludzie mają tak krótką pamięć??? Pan - nauczycielem??? Niech pan sobie nie żartuje!!! I gdzie pan był tym "nauczycielem"? Bo tych pana wypocin na forum zw nauczaniem nazwać nie można!

Pozostałe wiadomości

nazwaPrezes Kazimierz Kęs daje czas do końca marca na publikację wyjaśnień. Co zrobi radny Paweł Żygadło?
22.03.20170 694
Kazimierz Kęs prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. zamieścił list otwarty w którym odnosi się do wypowiedzi radnego Pawła Żygadły, która miała miejs...

Ogłoszenia

Praca