Rzeka Wisła przewodnim motywem zimowych ferii w Sławie

Piątek, 03 lutego 2017 o 12:07, aktualizacja Czwartek, 09 lutego 2017 o 16:44, autor: 0 602
Rzeka Wisła przewodnim motywem zimowych ferii w Sławie
Powoli dobiega końca pierwszy tydzień ferii zimowych na terenie powiatu wschowskiego. W Sławie w tym czasie przygotowano szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury w Sławie, Krzepielowie, Śmieszkowie i Ciosańcu, a sposób na dobrą zabawę urozmaicają taneczne zajęcia, warsztaty muzyczne czy też rysunkowe.

W tym roku motywem przewodnim sławskich, zimowych ferii jest rzeka Wisła.

- Polski Parlament uchwalił, że rok 2017 będzie rokiem Wisły - mówi dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku Małgorzata Sobczak - dzieci poznają legendy związane z tą rzeką, wiersze, ale także uczą się tańca. Jeszcze w ubiegłym roku ustaliliśmy z pracownikami SCKiW, że ten temat będziemy chcieli przez cały rok i na różne sposoby prezentować naszym mieszkańcom.

Tego rodzaju zajęcia odbywają się również w Krzepielowie, Ciosańcu i Śmieszkowie. Każdy z kierowników miejscowych Domów Kultury przygotował własny program zajęć, podporządkowany tej samej tematyce, czyli rzece Wiśle.

(rak/foto: olek)

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz

Pozostałe wiadomości

nazwaPies wszedł do domu, Straż Miejska szuka właściciela
21.02.20170 1447
Straż Miejska we Wschowie poszukuje właściciela psa, który dzisiejszego, 21 lutego, przedpołudnia wszedł do jednego z domów w Osowej Sieni. 
nazwa
Miliony dla ZWiK Sława
21.02.20171 1805

Ogłoszenia

Praca