TworzymyGłos Regionu

Remonty chodników dobiegają końca [galeria]

- ulice Daszyńskiego, Polna

Niedziela, 05 kwietnia 2020 o 01:42, aktualizacja Poniedziałek, 06 kwietnia 2020 o 17:33, autor: 9 1198
Remonty chodników dobiegają końca [galeria]

Wymiana chodników przy ulicach Daszyńskiego i Polnej zbliża się ku końcowi. Inwestorem jest Powiat Wschowski, który na realizację zadania pozyskał dofinansowanie w wysokości 80% z Funduszu Dróg Samorządowych.  

REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~Apel
05.04.2020 08:11

A KIKUT załamanego drzewa/lipy/ na wysokości spalonego gospodarstwa - ponoć pani przewodniczącej Rady miejskiej nadal stoi !!!!!. Abstrahując - od nazwy tego drzewa - Sama "LIPA" wam wystawia ocenę....!

avatar
~A jakże.
05.04.2020 15:00

Już na stanowisku ekipa , gotowa do plucia .Tylko jeden udało Wam się do tej pory napisać komentarz .No szkoda.Nie staracie się.Pochwalcie się swoimi osiągnięciami .Chętnie poczytamy.

avatar
~Nooo
06.04.2020 13:58

Chyba ku końcowi początku - bo jeszcze na Daszyńskiego od Podgórnej do Gospody całość jest do przerobienia na kostkę granitową oraz przekładka chodników do skrzyżowania z Polną - o Polnej nie wspomnę... Nie tylko o chodniki chodzi, ale również o nawierzchnię. O ile na Daszyńskiego ułożenie asfaltu to jest moment, to ul. Polna z kostką granitową trochę potrwa.

avatar
~Pisarz
06.04.2020 14:56

Jestem ciekawy jak mają zamiar pomódz w sprawie drewna na opał Co nas obchodzą chodniki oni są ...

avatar
~x
07.04.2020 11:14

Pytanie do zorientowanych - czy ul. Polna, Daszyńskiego dostanie nową nawierzchnię asfaltową ?

avatar
~Taki jeden
10.04.2020 09:26

Projekt z zakresem jest na stronach starostwa. Z tego co pamiętam: na Daszyńskiego chodniki maja być przełożone (oraz zamiana kostki betonowej na granit od Podgórnej w dół do Polnej), natomiast na jezdni ma być położona nowa warstwa asfaltu - kostka będzie nieruszana. Na ulicy Polnej: od Daszyńskiego do Podgórnej na jezdni ma być ułożona kostka granitowa (chodnik przy lapidarium nie pamiętam, czy ma być wymieniony na granitowy. Od Podgórnej do pól widać co robią;) )

avatar
~Do (x)!
07.04.2020 13:58

Mam podobne pytanie, ale chodzi mi o ten kikut złamanego drzewa przy ul Daszyńskiego na wprost spalonego gospodarstwa p. Przewodniczącej ..... TO ON MA TAK STAĆ jako POMNIK PRZYRODY Spółki Komunalnej ????.

avatar
~Mieszkaniec
09.04.2020 20:18

Ale to nie cała ulica Daszyńskiego jest zrobiona czy poprawiona a największe dziury na chodnikach pozostaną.Brawo

avatar
~anna
16.04.2020 16:58

Czy ul Polna kończy się tam gdzie chodnik się kończy? A dalsze domy w stronę cmentarza dlaczego mają adres : ul.Polna ? Takie piękne tam dziury i po deszczu ładne błotko ? Ale planujący remonty ulic TAM nie zaglądają - bo nie mają widocznie służbowych kaloszy. Proszę pisać ,że tylko część ul.Polnej ma naprawione chodniki -a tam gdzie ich nie było - to nadal chodników nie będzie!!! i nowej nawierzchni drogi też nie będzie !!! /bo co zrobić z błotkiem?/