TworzymyGłos Regionu

Promocja książki Bartosza Tietza odwołana!

Wtorek, 27 października 2020 o 13:20, autor: 0 231
Promocja książki Bartosza Tietza odwołana!

Muzeum Ziemi Wschowskiej z przykrością informuje że w związku z pandemią Covid-19 jest zmuszene odwołać spotkanie autorskie z Bartoszem Tietzem, promujące książkę pt. „Franz Pfutzenreiter i początki archeologii na ziemi wschowskiej”, które miało się odbyć 28 października 2020 r. o godzinie 17:00 w Zamku Królewskim we Wschowie.

MZW jednocześnie serdecznie zachęca do zakupu książki (koszt: 30 złotych). Na życzenie zostanie ona opatrzona dedykacją autora. Mimo tego, że Muzeum Ziemi Wschowskiej jest nieczynne dla zwiedzających – pracownicy MZW są na swoich stanowiskach.

Publikacje są dostępne w sklepiku muzealnym przy pl. Farnym 3. Można umówić się telefonicznie: 65 540 16 40 lub skontaktować mailowo: edukacja.muzeum.wschowa@gmail.compromocja.muzeum.wschowa@gmail.com czy przez wiadomość wysłaną na muzealny fanpage fb.

(MZW)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl