TworzymyGłos Regionu

Pożegnanie Tomasza Kłosowskiego. Nowy komendant i zastępca

Poniedziałek, 05 sierpnia 2019 o 13:41, aktualizacja Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 o 16:50, autor: 15 5170
Pożegnanie Tomasza Kłosowskiego. Nowy komendant i zastępca

1 sierpnia podczas uroczystości we wschowskiej komendzie, ze sztandarem Policji pożegnał sie insp. Tomasz Kłosowski. Został powołany na Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkoposlkim. Nowym komendantem we Wschowie został mł. insp. Marek Halota, a zastępcą podkom. Sławomir Wojtkowiak.

Tomasz Kłosowski od początku swojej drogi zawodowej, był związany ze wschowską Komendą. Ukończył w 2001 r. studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia podyplomowe, w zakresie organizacji i zarządzania skończył na Politechnice Wrocławskiej. Tomasz Kłosowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W 2003 r. został I Zastępcą KPP we Wschowie. Wschowską jednostką dowodził od jesieni 2007 r. jako Komendant. Przed objęciem najwyższych stanowisk był naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.

Były Komendant zainicjował ważne przedsięwzięcia. Godnym projektem było nadanie sztandaru KPP we Wschowie. Założył grupę szybkiego reagowania "WIKING", zainicjował akcję "Bezpieczna Kobieta", która niezmiennie cieszy się zainteresowaniem mieszkanek powiatu. Inspektor Kłosowski był inicjatorem powstania płaskorzeźby św. Michała Archanioła - patrona Policji oraz Izby Pamięci, którą otwarto podczas tegorocznych obchodów Święta Policji. Był pomysłodawcą akcji "Pierwszoklasista", dzięki której uczniowie klas 1 otrzymują odblaski. Dzięki niemu młodzież, co roku, bierze udział w Turnieju o Puchar Przechodni KPP we Wschowie "Nie rozrabiam - gram!".

Podczas uroczystości, dowodzenie Komendą przekazał mł. insp. Markowi Halocie. Jego zastępcą został podkom. Sławomir Wojtkowiak.

(Źródło, foto: kom. Maja Piwowarska, KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (15)

avatar

avatar
~marek
06.08.2019 11:22

przychodzimy i odchodzimy a najwięcej niezastąpionych ludzi jest na cmentarzu

avatar
~Adaś
07.08.2019 11:22

Czas jest tylko data w której się każdy z nas znalazł ? Na 28 lat pracy zawodowej p. Kłosowskiego to wynik do przyjęcia . Ale nie o tym.... mnie zastanowiły nowe angaże. To, że podpułkownik został KPP jest rzeczą oczywistą ale to, że jego zastępcą zostaje podporucznik to jest zastanawiające . Ten "zakład" (chyba największy obecnie we Wschowie?) patrząc po pagonach, ma wielu wyższych oficerów więc o co chodzi ? Nowy komendancie - powodzenia. Adaś

avatar
~do Adaś
07.08.2019 18:36

Pański "czas" mentalnie zatrzymał się z "datą" w PRL-u na komendzie MO.

avatar
~Robotnik do Adaś
07.08.2019 20:15

Jak ty " wybitny komentatorze, obserwatorze". Wyliczyłeś 28 lat pracy zawodowej p. Kłosowskiego ?

avatar
~xyz
08.08.2019 06:26

Co tu się rozpisywać - cała ta impreza to jeden wielki CYRK i PARODIA !

avatar
~Adaś
08.08.2019 09:04

Ad. "Robotnik do Adaś " - byłem przekonany, że po szkole zawodowej uczą trochę lepiej matematyki . Myliłem się . To może cyt. - " Od dziś insp. Tomasz Kłosowski będzie Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji. od 1 maja 1991 r. służy w policji. " = 28 lat ! Nie rób z siebie więcej pajaca na forum. Ad. " Do Adaś" - forumowiczu....., powiadasz na komendzie MO - dziecko drogie, a czy Twój wiek w ogóle pozwala wiedzieć co to jest, kim był funkcjonariusz MO ? Nie pisz bzdur nie mając pojęcia o tamtych czasach ? Napisz coś mądrego a każdy z nas to z przyjemnością poczyta . Adaś

avatar
~robotnik ponownie do "Adaś"
08.08.2019 11:21

Zapytałem jak wyliczyłeś 28 lat pracy p. Kłosowskiego. A ty nazywasz mnie pajacem. Dlaczego ? W artykule jest napisane, że ukończył studia w 2001 roku. Nie ma w artykule daty, 01.05.1991 r. A jeśli chodzi o wykształcenie to nie mam się czego wstydzić. Ty masz bardzo wysokie mniemanie o sobie. Z czego to wynika ? Trochę skromności. Jesteś prymityw i cham. KONIEC.

avatar
~Adaś
08.08.2019 12:12

Ad. " Robotnik ponownie do Adaś" - forumowiczu ….. zdaje się, że Ty swoim chamstwem pierwszy zacząłeś "gryź" ? Wystarczyło proszę Pana, taktownie zapytać …… koniec . Muszę Panu powiedzieć, że zawodowo mam z wieloma firmami do czynie ( też i robotnikami) i jakoś potrafimy sobie między sobą dobrze poukładać . Słowo "wybitny" drogi Panie, zostawmy sobie na okoliczność szczególną …….. np. jak nam zasmakuje . Pozdrawiam Adaś

avatar
~Zen
08.08.2019 13:27

Do " robotnika" , jeśli sam nie masz kultury osobistej to nie wymagaj jej od innych. Sam jesteś prostakiem jeśli do osoby nie znanej sobie zwracasz się z taki tekstem.

avatar
~kolejny raz do "Adaś" gdzie jest napisana data rozpoczęcia pracy w Policji przez p. Kłosowskiego?
08.08.2019 18:43

POWTARZAM !!! Gdzie w artykule jest napisane , że p. Kłosowski podjął pracę 01.05.1991 r. Napisałem, że jesteś wybitny, bo zabierasz głos w każdym temacie. Na wszystkim się znasz. Wiesz wszystko. Jesteś geniuszem !!! Masz kompleksy ? Szkoda, że plebs nauczyli pisać i czytać. Zamiast pracować, pobierają 500+ i mając dużo czasu " bazgrzą " bzdury na forach.

avatar
~do Adaś
08.08.2019 19:22

W pańskim wieku Panie Adaś, do oglądania zdjęć należy zakładać okulary. Aspirant sztabowy to jeszcze nie oficer. Nie ma w Policji poruczników ani pułkowników. Pańską "bzdurą" jest właśnie takie pisanie, bez ładu i składu. Interesowałem się historią karier "społecznych pomocników" funkcjonariuszy MO, w schyłkowym okresie PRL i początkach III RP. Jakżeż wielu z nich ulokowało się {z niewielką pomocą "swoich" przyjaciół) w "biznesie".

avatar
~T.
08.08.2019 19:33

Kto w Policji pracuję w cyrku się nie śmieję ?? tak to można skomentować gdyby kazdy pracownik mógł sie wypowiedzieć co o tym sądzi bez obrazy majestatu....

avatar
~do robotnika
08.08.2019 23:57

Miast kopać się z koniem kolego, spytaj lepiej wujka "googla", on wie wszystko np: https://www.gorzow.com/informacje/76193.html lub http://elka.pl/content/view/93922/82/.

avatar
~Zen
09.08.2019 10:19

Do "Do Adasia" - lubię ciebie czytać, jesteś rzeczowy i zawsze o konkretach - zwłaszcza - cyt. " Jakżeż wielu z nich ulokowało się {z niewielką pomocą "swoich" przyjaciół) w "biznesie". " Wiesz "młody" , chyba zostaniesz guru tego portalu ?

avatar
~Do robotnika
09.08.2019 15:23

Do "robotnika" , jak chcesz coś sensownego i logicznego napisać to długo się zastawów bo jesteś kompletnie rozbity. O co ci chodzi ? Współczuję, że taki gość jak Adaś ma ochotę z tobą dyskutować ? ZERO

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl