TworzymyGłos Regionu

Potrzebowali drobnych

Włamanie do automatów wrzutowych na myjni

Wtorek, 29 października 2019 o 12:44, autor: 0 1904
Potrzebowali drobnych

26 września doszło do włamania do automatów wrzutowych na myjni jednej ze wschowskich stacji paliw. Dokonała go trója osób z powiatu lubińskiego. Wschowscy funkcjonariusze zatrzymali ich i postawili zarzuty. dwójce mężyczyzn i kobiecie. Nie była to ich pierwsza kradzież.

Sobotniego poranka dyżurny KPP Wschowa otrzymał zgłoszenie ze wschowskiej stacji paliw o włamaniu do automatów wrzutowych. Pracownicy przekazali, że zakapturzeni mężczyźni "majstrowali" przy automatach. Po spłoszeniu przez obsługę uciekli w nieznanym kierunku. Policyjne patrole rozpoczęły poszukiwania., sprawdzali ulice i parkingi. Przy jednym z marketów zauważyli auto z trójką osób.  Czujni funkcjonariusze postawili ich skontrolować.

Mężczyźni i kobieta nie potrafili racjonalnie wyjaśnić celu wizyty we Wschowie. Nie potrafili spójnie odpowiadać, zachowywali się nerwowo. Policjanci podczas kontroli pojazdu znaleźli ok 200 sztuk monet o nominałach 5 zł, 2 zł i 1 zł oraz kombinerki, śrubokręty. Po sprawdzeniu trasy ucieczki, odnaleziono śrubokręt oraz bluzy sportowe użyte podczas kradzieży. Po sprawdzeniu monitoringu było jasne, że skontrolowani i zatrzymani dokonali włamania do automatów. 

Wszyscy trafili do aresztu. 24-latkowi, 37-latkowi i 22-latce postawiono zarzuty. Okazało się, że wcześniej włamali się do automatów w Głogowie. Dodatkowo 24-latek nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.  

(Foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl